czwartek 13 grudnia 2018

Dalidy, Juliusza, Łucji

reklama

1% dla Turku: Przekaż 1% dla Witka

1% dla Turku: Przekaż 1% dla Witka
 

Chciałbym zwrócić się wzorem lat ubiegłych o pomoc w zbieraniu środków na rehabilitację i zakup sprzętu niezbędnego w uzyskiwaniu optymalnej dla mnie  samodzielności. Jestem osobą niepełnosprawną (Mózgowe Porażenie Dziecięce), poruszam się na wózku i duża część codziennych czynności sprawia mi trudność oraz wymaga pomocy drugiej osoby lub specjalistycznych sprzętów. 

W korzystaniu z niezależności nie pomaga mi dodatkowo wada wzroku, znacznie niedowidzenie (zez neurologiczny). Środki zebrane z tzw. 1% OPP i gromadzone na subkoncie Fundacji  Dzieciom "Zdążyć z pomocą", której jestem podopiecznym od kilkunastu lat, pozwalają mi na nieprzerywanie rehabilitacji, wyjazdy na specjalistyczne turnusy oraz zakup sprzętu rehabilitacyjnego.

Z góry dziękuję wszystkim za wpłatę 1%.

W odpowiedniej rubryce na końcu każdego zeznania podatkowego należy wpisać numer KRS naszej fundacji czyli dane pozwalające na właściwe zidentyfikowanie OPP.

KRS 0000037904

Jednocześnie, podatnik w składanym przez siebie zeznaniu podatkowym umieszcza informację na rzecz, którego  dziecka  chce przekazać swój 1%

2041 - WITOLD GRAJKOWSKI

1% dla Turku: Przekaż 1% dla Witka

Podobne artykuły

Wielkopolanie chętniej dzielą się swoim 1%

Wielkopolanie chętniej dzielą się swoim 1%

8 list.
Podziękowanie za Wasz 1%

Podziękowanie za Wasz 1%

24 paźd.
 Iga - Nasza mała Wielka miłość

Iga - Nasza mała Wielka miłość

22 mrz.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama