sobota 28 marca 2020

Anieli, Kasrota, Soni

reklama

Uniejów: Earth Festival już w ten weekend

Uniejów: Earth Festival już w ten weekend - foto: materiał nadesłany
foto: materiał nadesłany 

Earth Festival Uniejów 2018 to nowoczesny i multimedialny festiwal, który oprócz rozrywki i ogromnej dawki pozytywnej energii ma także do przekazania ważne przesłanie: organizatorzy chcą uświadomić nam wszystkim coraz bardziej widocznie postępującą degradację życia na Ziemi i relacji międzyludzkich, ocieplanie klimatu, brak wody, wycinanie lasów, wymieranie gatunków, zanieczyszczenie, wzrost konfliktów i agresji między ludźmi oraz wpływ każdego z nas na ten stan rzeczy.

- Głęboko wierzymy, że nasz festiwal będzie dla wielu jego uczestników szansą na wymianę doświadczeń i pomysłów, na wzajemne inspiracje i dzielenie się pozytywną energią – informują organizatorzy Earth Festival.

reklama

W ciągu dwóch dni Festiwalu odbędzie się dużo imprez i spotkań, w tym FORUM ZIEMI, współorganizowane przez Centrum Inteligentnego Rozwoju oraz Fundację Promocji Filmu Polskiego. FORUM ZIEMI to miejsce wymiany myśli i inspiracja do wspólnych dalszych działań zgodnych z ideą małych zmian dla Ziemi dla Nas (For Earth For Us).

W czasie trwania festiwalu będziemy mieli okazję poznać niesamowitych ludzi – twórców, naukowców, działaczy lokalnych, którzy na co dzień wdrażają ideę małych zmian dla Ziemi dla Nas (For Earth For Us). I robią to w sposób naprawdę inspirujący tworząc przy tym niesamowite projekty. Te projekty zostaną zaprezentowane podczas FORUM ZIEMI.

Serdecznie zapraszamy do Sali Rycerskiej na Zamku w Uniejowie w niedzielę 8. lipca 2018 roku w godzinach 13:00 – 17:00

reklama

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Uniejów z kolejnym miastem partnerskim.

Uniejów z kolejnym miastem partnerskim.

02-12-2019
Weekend w Uniejowie. Ile kosztuje?

Weekend w Uniejowie. Ile kosztuje?

06-08-2019
Earth Festival po raz kolejny w Uniejowie.

Earth Festival po raz kolejny w Uniejowie.

12-06-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama