sobota 26 września 2020

Cypriana, Justyny, Łucji

reklama

Pizzeria K-2 w Turku świętuje swoje pierwsze urodziny!

Pizzeria K-2 w Turku świętuje swoje pierwsze urodziny!
 

Już 20 września K-2 Turek świętuje pierwsze urodziny i zaprasza na promocję -50% na każdą dużą pizzę przy zamówieniu na wynos. W związki z rocznicą prezentujemy wywiad z właścicielem pizzerii K-2 w Turku, przy ul. Wyzwolenia 3a.

Gratulujemy jubileuszu. Życzymy sukcesów oraz coraz większej ilości zadowolonych turkowian, którzy regularnie odwiedzają Twoją pizzerię przy ul. Wyzwolenia. Co Cię skłoniło do otwarcia pizzerii w naszym mieście.

reklama

Przez wiele lat pracowałem w wielu lokalach gastronomicznych, zdobyłem niezbędne doświadczenie zrobiłem reserch i zdecydowałem... w końcu przyszedł czas, na otwarcie własnego biznesu.

Pierwszy rok działalności pizzerii K-2 w Turku do dobry moment na podsumowania i dalsze plany na rozwój. Co teraz planujesz?

Liczba naszych klientów, cały czas się powiększa. Utrzymujemy ciągle stałe promocje, proponujemy ciągle ten sam smaczny powtarzalny produkt jakim jest nasza pizza. Chciałbym zadowolenia naszych klientów. Na nasze urodziny przygotowaliśmy promocję - 50% na każdą dużą pizzę przy zamówieniu w lokalu na wynos.

reklama

Która pizza jest zamawiana najczęściej?

Chyba najczęściej zamawianą pizzą, jest pizza nr 5 i 6, ale również firmowa nr 46, czyli K-2 cieszy się dużym powodzeniem. Choć coraz częściej nasi klienci zamawiają pizzę Fantazję, czyli komponują swoją własną z ulubionych składników.

Dziękujemy za rozmowę.

Podobne artykuły

Restauratorzy z Turku wspierają ratowników...

Restauratorzy z Turku wspierają ratowników pogotowia

21 kw.
Dzień Kobiet i Mężczyzn w strefie relaksu w gm....

Dzień Kobiet i Mężczyzn w strefie relaksu w gm....

5 mrz.
Dzień Kobiet i Mężczyzn w gm. Tuliszków z...

Dzień Kobiet i Mężczyzn w gm. Tuliszków z Pizzerią K-2

28 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama