wtorek 19 stycznia 2021

Erwiny, Henryka, Mariusza

reklama

Turek: Biblioteczny Klub Filmowy powraca

Turek: Biblioteczny Klub Filmowy powraca
 

Biblioteczny Klub Filmowy wszystkich kinomaniaków zaprasza na kontynuację cyklu „Kino kobiet, kobiety w kinie”.

Po wakacyjnej przerwie ruszamy w stylu elegancji i gracji wyświetlając kolejny film z cyklu „Kino kobiet, kobiety w kinie”. Tym razem zobaczyć będzie można film „Coco Chanel”, którego reżyserem jest Anne Fontaine.

reklama

Utalentowana, niesamowicie ambitna, a przy tym charyzmatyczna. Dała się poznać jako wizjonerka, gdyż to właśnie ona pozwoliła by kobiety założyły spodnie i nosiły krótkie fryzury. Kochanka milionerów, przyjaźnili się z nią najwięksi artyści ówczesnej epoki. Kto dziś nie kojarzy słynnego uwodzicielskiego zapachu Chanel No 5?

Film opowiada o losach słynnej projektantki a także odsłania kulisy jej drogi do sławy. Jeżeli jesteście ciekawi jak rodziła się legenda koniecznie zajrzyjcie w najbliższy wtorek (25 września) o godzinie 16.00 do Sali Konferencyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Turku, ul. Dworcowa 5.

Materiał prasowy MBP

Podobne artykuły

W Tuliszkowie będą mieli kino. Pierwsze...

W Tuliszkowie będą mieli kino. Pierwsze projekcje...

7 st.
Nowe fotele w kinie Tur jeszcze w tym roku

Nowe fotele w kinie Tur jeszcze w tym roku

1 st.
Uwaga! Burmistrz Gminy i Miasta Tuliszków...

Uwaga! Burmistrz Gminy i Miasta Tuliszków ogłasza...

29-12-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama