niedziela 20 września 2020

Eustachego, Faustyny, Renaty

reklama

Adrian Skopiński ponownie mistrzem! Turkowianin wykonał najlepszą fryzurę przyszłości

Adrian Skopiński ponownie mistrzem! Turkowianin wykonał najlepszą fryzurę przyszłości - foto: archiwum prywatne Adriana Skopińskiego
foto: archiwum prywatne Adriana Skopińskiego 

Znany fryzjer oraz wokalista, Adrian Skopiński, po raz drugi zdobył I miejsce w konkursie Montibello Hair Affair. Pierwszy raz turkowianin zwyciężył w tym konkursie w 2016 roku.

Przedmiotem HairAffair Montibello 2018 było przygotowanie fryzury uwzględniając koloryzację, strzyżenie i stylizację. W tym roku konkurs odbył się w 2 kategoriach: Perfect Colour oraz Hyperreal - Fryzury Przyszłości. Skopiński wybrał tę drugą, gdyż chciał połączyć klasykę z nowoczesnymi trendami.

reklama

Aby zakwalifikować się do finału, należało przesłać zdjęcia całkowicie wystylizowanej modelki. W kategorii Hyperreal najważniejsze było zachowanie maksymalnej kreatywności. Jury wybrało po 6 finalistów z obu kategorii, którzy w dniu finałowej gali w Warszawie musieli odtworzyć fryzury. Adrian miał 4 godziny, aby w obecności sędziów, na tej samej modelce dokonać strzyżenia, koloryzacji i stylizacji.

- Od samego początku chciałem, by każdy krok mojej pracy nie był przypadkowy – przyznaje Adrian. Za pierwszym razem wykonanie fryzury zajęło turkowianinowi znacznie więcej czasu, dlatego ograniczenie czasowe podczas finału stanowiło dla niego nie lada wyzwanie.

Jak sam przyznaje, Skopiński nie liczył na zwycięstwo, gdyż wiedział, że poziom tegorocznego konkursu stoi na bardzo wysokim poziomie. Młodego turkowianina inspirują dwie akademie fryzjerstwa: Sassoon oraz Allilon.

reklama

Poza Adrianem, w skład jego zespołu wchodziły: Kamila Karpińska (fotografia) Iza Sobiech (make up), Adrianna Dekielińska (modelka). Strój dla modelki Adrian wykonał sam.

M. Derucki

Podobne artykuły

Adrian Skopiński w programie Śpiewajmy razem...

Adrian Skopiński w programie Śpiewajmy razem ALL...

19-03-2019
Pokazy fryzjerskie i kosmetyczne

Pokazy fryzjerskie i kosmetyczne "Pretty Woman" na...

08-03-2019
Wideo: To jest

Wideo: To jest "Ta chwila" Adriana Skopińskiego....

28-08-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama