niedziela 24 stycznia 2021

Felicji, Roberta, Sławy

reklama

Adrian Skopiński w półfinale światowego konkursu. Pomóżmy turkowianinowi wygrać

Adrian Skopiński w półfinale światowego konkursu. Pomóżmy turkowianinowi wygrać
 

Adrian Skopiński z Turku znalazł się w półfinale światowego konkursu fryzjerskiego Talent Green House. Pomóżmy mieszkańcowi naszego miasta wygrać prestiżową rywalizację. Zapraszamy do głosowania na turkowianina w sobotę, 14 listopada, na facebookowym profilu Davines.

Przypomnijmy, że Adrian jest absolwentem turkowskiego Zespołu Szkół Technicznych. Chłopak ma wiele talentów. Swojego czasu swoich sił i to z powodzeniem próbował biorąc udział w różnego rodzaju konkursach wokalnych. Swój talent prezentował również na scenie domu kultury, gdzie młodym wokalistą opiekowała się Sylwia Przybylska, a później znany zespół Trubadurzy.

reklama

Po ukończeniu technikum o profilu gastronomicznym, zrobił licencjat w Policealnej Szkole Zawodowej w Koninie o kierunku Fryzjer Damski. -Po kilku latach pracy w konińskiej Galerii urody Shine i dwóch w salonach w Poznaniu, poznałem Tomka Schmidt, który zauważył moj talent wyszkolił od nowa, od podstaw i zatrudnił u siebie - wyjaśnia Adrian. Wtedy ostatecznie zamienił mikrofon na nożyczki.

Przypomnijmy, że pierwszy etap konkursu Talent Green Haus odbył się wiosną tego roku. Rywalizacja cieszy się ogromną popularnością, ponieważ zgłosiło się do niej aż 1600 młodych fryzjerów. Oceniający nie mieli łatwego zadania, bo do kolejnego etapu musieli odrzucić 1500 osób. Jurorzy docenili również talent Adriana, który znalazł się w setce wybrańców. Teraz zadaniem komisji sędziowskiej będzie wybór finałowej ósemki, a zwycięzca weźmie udział w pokazach, które odbędą się na scenie World Wide Hair Tour w Nowym Jorku. Podobnie jak zadanie eliminacyjne, także finałowe nie jest łatwe. Uczestnicy konkursu będą musieli przewidzieć trendy przyszłości.

Mamy nadzieję, że Adrianowi uda się dotrzeć na szczyt. Możemy pomóc turowianinowi w spełnieniu marzeń. Wystarczy codziennie, od 4 do 15 listopada, o godzinie 9.00, na facebookowym profilu Davines Education, przedstawiani są uczestnicy konkursu raz ich prace półfinałowe. Następnie przez 24 godziny można głosować na swoich faworytów. Adrian Skopiński znalazł się w pierwszej ósemce, która na profilu zaprezentowana zostanie w sobotę, 14 listopada. Dzięki waszej pomocy Adrian może otrzymać tak zwaną „dziką kartę” i znaleźć się w finałowej dziesiątce. Zapraszamy do głosowania.

Adrian Skopiński w półfinale światowego konkursu. Pomóżmy turkowianinowi wygrać

Podobne artykuły

Adrian Skopiński w programie Śpiewajmy razem...

Adrian Skopiński w programie Śpiewajmy razem ALL...

19-03-2019
Pokazy fryzjerskie i kosmetyczne

Pokazy fryzjerskie i kosmetyczne "Pretty Woman" na...

08-03-2019
Adrian Skopiński ponownie mistrzem! Turkowianin...

Adrian Skopiński ponownie mistrzem! Turkowianin...

14-11-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama