poniedziałek 19 sierpnia 2019

Emilii, Julinana, Konstancji

reklama

Pomóż Arkowi w walce z SLA

Pomóż Arkowi w walce z SLA - foto: archiwum prywatne rodziny
foto: archiwum prywatne rodziny 

Arek ma 40 lat i jest kochającym mężem oraz ojcem dwóch córek. Jak czytamy na pomagam.pl mężczyzna wraz z rodziną już 3 rok walczą z postępującą chorobą neurologiczną - stwardnieniem zanikowym bocznym. Leczenie SLA polega jedynie na złagodzeniu objawów choroby, która powoduje zanik wszystkich mięśni, co w konsekwencji prowadzi do śmierci. Można ją spowolnić bądź zatrzymać poprzez kosztowne zabiegi, kuracje i eksperymentalne metody.

To już 3 rok jak walczymy z postępującą chorobą neurologiczną jaką jest stwardnienie zanikowe boczne - SLA pojawiła się powoli, niespodziewanie, bez ostrzeżenia burząc dotychczasowy spokój życia. Całe Nasze  życie zostało podporządkowane chorobie i walce z nią, każdy gest, każda chwila nabrały nowego znaczenia. Dziś już wiemy jak cenne jest bycie razem i słowo miłość kryje w sobie już nie tylko radośc ale też cierpienie. Leczenie SLA polega jedynie na złagodzeniu objawów choroby, która powoduje zanik wszystkich mięśni co w konsekwencji prowadzi do śmierci. Można ją spowolnić bądź zatrzymać poprzez kosztowne zabiegi, kuracje i eksperymentalne metody.

reklama

Dzięki podaniu komórek macierzystych a wraz z nimi eksperymentalnego leku Radicut oraz intensywnej rehabilitacji stan zdrowia się ustabilizował i choroba wyhamowała. Wierzymy i mamy nadzieję, że dzięki Państwa pomocy uda nam się cieszyć życiem jak dawniej. Obecnie każdy dzień to wyzwanie, tak naprawdę to oczekiwanie na cud.

Prosimy pomóżcie Nam wygrać tą nierówną walkę. Gdyż codzienne koszty rehabilitacji, zabiegów wspomagających lepsze funkcjonowanie oraz przeszcep komórek macierzystych przerastają nasze możliwości finansowe.

Strona z możliwością natychmiastowej wpłaty dla Arka na POMAGAM.PL
 

Podobne artykuły

Wideo: Stanąć na własnych nogach. Staszek liczy...

Wideo: Stanąć na własnych nogach. Staszek liczy na...

19 lip.
Potrzebna jest pomoc dla czteroosobowej rodziny...

Potrzebna jest pomoc dla czteroosobowej rodziny z...

4 lip.
Nieodpłatna pomoc prawna dla mieszkańców...

Nieodpłatna pomoc prawna dla mieszkańców Powiatu...

10 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama