Grzyby, grzybki, podgrzybki i nie tylko...

środa 05 października 2022

Flawii, Justyna, Rajmunda

15°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

"Zimna wojna" w bibliotece miejskiej

 

W najbliższy wtorek rusza kolejna edycja Bibliotecznego Klubu Filmowego. Tegorocznym spotkaniom towarzyszyć będzie hasło „Dobre bo polskie”. 

Długie zimowe wieczory to doskonały moment na chwilę relaksu oraz spotkania w miłym towarzystwie. Umożliwić może to Biblioteczny Klub Filmowy, który zaprasza na dalszy darmowy cykl filmowy. Najbliższe spotkanie odbędzie się 29 stycznia o godzinie 16.00  w Sali Miejskiej Biblioteki Publicznej w Turku. Wszystkich miłośników kina już dziś serdecznie zapraszamy.

reklama

Filmem otwierającym cykl będzie „Zimna wojna” w reżyserii Pawła Pawlikowskiego, opowiadający o zawiłej miłości Zuli- Joanna Kulig i Wiktora – Tomasz Kot. Bohaterowie nie potrafią żyć bez siebie, ale równocześnie nie potrafią być razem. Film to pełna pasji historia niezwykłej miłości dwojga ludzi, których dzieli niemal wszystko, a szczególnie pochodzenie 
i temperament. Od samego początki wydają się tragicznie niedobrani. Czy los będzie dla nich łaskawy, czy para mimo wielu sprzeczności będzie razem? 

Wszystkich zainteresowanych już dziś zapraszamy!

Materiał prasowy MBP

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Podobne artykuły

Rusza kontynuacja edycji Bibliotecznego Klubu...

Rusza kontynuacja edycji Bibliotecznego Klubu Filmowego

29-11-2021
Wspólnie stworzyli bajkę o wielkiej odwadze!

Wspólnie stworzyli bajkę o wielkiej odwadze!

18-07-2020
Spotkaj się z Rafałem Witkiem w miejskiej...

Spotkaj się z Rafałem Witkiem w miejskiej bibliotece

06-06-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama