czwartek 24 września 2020

Dory, Gerarda, Maryny

reklama

"Zimna wojna" w bibliotece miejskiej

 

W najbliższy wtorek rusza kolejna edycja Bibliotecznego Klubu Filmowego. Tegorocznym spotkaniom towarzyszyć będzie hasło „Dobre bo polskie”. 

Długie zimowe wieczory to doskonały moment na chwilę relaksu oraz spotkania w miłym towarzystwie. Umożliwić może to Biblioteczny Klub Filmowy, który zaprasza na dalszy darmowy cykl filmowy. Najbliższe spotkanie odbędzie się 29 stycznia o godzinie 16.00  w Sali Miejskiej Biblioteki Publicznej w Turku. Wszystkich miłośników kina już dziś serdecznie zapraszamy.

reklama

Filmem otwierającym cykl będzie „Zimna wojna” w reżyserii Pawła Pawlikowskiego, opowiadający o zawiłej miłości Zuli- Joanna Kulig i Wiktora – Tomasz Kot. Bohaterowie nie potrafią żyć bez siebie, ale równocześnie nie potrafią być razem. Film to pełna pasji historia niezwykłej miłości dwojga ludzi, których dzieli niemal wszystko, a szczególnie pochodzenie 
i temperament. Od samego początki wydają się tragicznie niedobrani. Czy los będzie dla nich łaskawy, czy para mimo wielu sprzeczności będzie razem? 

Wszystkich zainteresowanych już dziś zapraszamy!

Materiał prasowy MBP

Podobne artykuły

Wspólnie stworzyli bajkę o wielkiej odwadze!

Wspólnie stworzyli bajkę o wielkiej odwadze!

18 lip.
Spotkaj się z Rafałem Witkiem w miejskiej...

Spotkaj się z Rafałem Witkiem w miejskiej bibliotece

06-06-2019
Cały powiat czyta - rekord w czytaniu na...

Cały powiat czyta - rekord w czytaniu na stadionie...

04-06-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama