niedziela 02 października 2022

Racheli, Sławy, Teofila

11°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Strażacy dla wielkopolskiej wsi

Strażacy dla wielkopolskiej wsi
 

Wykład dotyczący zagadnień związanych z bezpieczeństwem pożarowym na obszarach wiejskich był jednym z punktów bogatego programu spotkania „Wspólnie dla wielkopolskiej wsi”, który odbył się we wtorek 5 marca, w Zespole Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich.

Oprócz rolników, wzięło w nim udział wielu zaproszonych gości. Wydarzenie było okazją do poszerzenia wiedzy oraz spotkania z przedstawicielami Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Turku, Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa oraz Powiatowym Lekarzem Weterynarii. Spotkanie poprowadzili: Jan Smak - kierownik biura powiatowego ARiMR w Turku wraz z zastępcą Piotrem Szewczyńskim. W prelekcjach udział również zaproszeni goście w osobach: Ryszarda Bartosika - posła na Sejm RP, Dariusza Kałużnego - starosty tureckiego, przedstawicieli poszczególnych instytucji, burmistrzowie i wójtowie. Z kolei Piotr Pietrucha, komendant powiatowy PSP w Turku wraz z Jackiem Erkiertem, zastępcą Naczelnika Wydziału Kwatermistrzowsko-Kadrowego, przedstawili prezentację multimedialną dotyczącą zagadnień związanych z bezpieczeństwem pożarowym na obszarach wiejskich.

reklama

 

2
3
4

Podobne artykuły

W Potworowie porozmawiają o problemach polskiej...

W Potworowie porozmawiają o problemach polskiej wsi....

31 mrz.
Wypadek w Tarnowskim Młynie. Zderzenie dwóch...

Wypadek w Tarnowskim Młynie. Zderzenie dwóch mercedesów

18-09-2020
Powiat Turecki na III Ogólnopolskim Święcie...

Powiat Turecki na III Ogólnopolskim Święcie...

15-09-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama