poniedziałek 21 września 2020

Darii, Mateusza, Wawrzyńca

reklama

Wideo: Lewica Razem jako alternatywa dla Koalicji Europejskiej i Zielonych w wyborach do EuroParlamentu

Konferencja kandydatów Lewica Razem w Turku

Wideo: Lewica Razem jako alternatywa dla Koalicji Europejskiej i Zielonych w wyborach do EuroParlamentu
 

W południe 16 maja na placu Wojska Polskiego w Turku odbyła się konferencja kandydatów do parlamentu europejskiego Lewica Razem. Młodzi przedstawiciele koalicji opowiedzieli o swoich głównych celach jakie pragną zrealizować w pracy w Europarlamencie.

Lewica Razem to lewicowa lista w wyborach do Parlamentu Europejskiego którą tworzy Partia Razem, Unia Pracy, Ruch Sprawiedliwości Społecznej oraz organizacje społeczne. Beata Błażejczak-Kleczewska oraz Amadeusz Smirnow przedstawili dzisiaj podczas konferencji główne postulaty z jakimi startują z listy nr 5 koalicji Lewica Razem. Dwa podstawowe zagadnienia z jakimi pragną się zmierzyć w pracy w europarlamencie to m.in. „Zielona transformacja” oraz Europejskie warunki pracy i europejska płaca. Jak zaznaczyli przedstawiciele LR zmiany klimatu to realny problem. Aby zrealizować cele klimatyczne z raportu IPCC, stworzymy program europejskich zielonych inwestycji w wysokości 500 miliardów euro rocznie. Uruchomimy inwestycje w źródła czystej energii i docieplanie budynków. Tylko tak możemy uniknąć klęsk żywiołowych - powodzi, susz, huraganów. Chcemy sprawiedliwej społecznie transformacji energetycznej. Lewica Razem to także walka o godne warunki pracy i wyższe płace na poziomie europejskim. „Wprowadzimy europejską płacę minimalną i będziemy ja stopniowo podnosić„ - brzmią hasła młodych kandydatów. Całość konferencji w naszym materiale wideo.

reklama

Podobne artykuły

Wideo: PIS podsumowało dobry wyniki w wyborach...

Wideo: PIS podsumowało dobry wyniki w wyborach do PE

29-05-2019
Bartosik miażdży rywali. PIS wygrywa w...

Bartosik miażdży rywali. PIS wygrywa w powiecie,...

27-05-2019
Premier Leszek Miller odwiedzi Turek w ramach...

Premier Leszek Miller odwiedzi Turek w ramach...

09-05-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama