środa 28 lipca 2021

Ady, Wiwiany, Sylwiusza

18°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Mega imprezowy Dzień Dziecka i Rodziny. Już w niedzielę przybywajcie na OSiR

Mega imprezowy Dzień Dziecka i Rodziny. Już w niedzielę przybywajcie na OSiR
 

Wszystkich rodziców oraz ich pociechy zapraszamy na Miejsko-Gminy Dzień Dziecka i Rodziny, który odbędzie się 2 czerwca na terenie OSiR-u przy ul. Armii Krajowej. Gwarantowana dobra zabawa i wiele atrakcji zarówno dla starszych, jak i młodszych uczestników. Na co mogą liczyć zgromadzeni?

Fotogaleria z imprezy: https://www.turek.net.pl/fotogaleria/27014-dzien-dziecka-i-rodziny-w-turku-pelen-usmiechu-i-kolorow-pogoda-i-frekwencja-dop

reklama

Na pewno nie na nudę! Od godz. 14.00 OSiR zmieni się w wielki i tętniący życiem plac zabaw, gdzie w różnych strefach czekać będą liczne i całkowicie darmowe atrakcje. Swoje namioty i stoiska zadeklarowały m.in. Państwowa Straż Pożarna, Policja Powiatowa, Nadleśnictwo Turek, WOPR, Muzeum Miasta Turek, Biblioteka Miejska, Miejski Dom Kultury. Podczas niedzielnej otwarty zostanie po raz pierwszy w tym roku Wodny Plac Zabaw.

Dla artystycznych dusz interesujące będą występy artystyczne dzieci i młodzieży z Turku i gminy wiejskiej Turek a zwieńczeniem tych występów spektakl teatru "Maska", przewidziany na godzinę 17.00. Będzie także coś dla ciała czyli Rekreacyjny Wielobój Plenerowy a wśród wszystkich dzieci biorących udział w zmaganiach sportowych przewidziano losowanie wielu atrakcyjnych nagród w tym 3 rowerów o wartości 3500 zł.

Ale to nie wszystko. W ramach niedzielnego festynu odbędzie się także Święto Kolorów HOLI czyli imprezy skierowanej do wszystkich, bez wyjątków, bez ograniczeń wiekowych! Znów jak w poprzednim roku dzieci i młodzież, obrzucać się będzie kolorowymi proszkami holi ze swoimi znajomymi. Cała zabawa przy muzyce DJ-ów. Ponadto na wszystkich czekać będą dmuchańce, stoiska gastronomiczne, kule bumber ball i inne atrakcje.

reklama

Krótki klip wideo z Święta Kolorów HOLI z 2018 roku

Zapowiada się więc wspaniały, pełen atrakcji Dzień Dziecka, podczas którego żaden maluch nie będzie narzekał na brak zabawy. Warto poświęcić ten dzień swoim najbliższym, a w szczególności dzieciom, ponieważ to w końcu ich święto. Dzień Dziecka i Rodziny jest ku temu doskonałą okazją, zwłaszcza, że w niedzielę zapowiada się wspaniała pogoda. Pociechy na pewno ucieszą się, kiedy zabiegani na co dzień rodzice poświęcą im całą swoją uwagę i czas.

Organizatorami imprezy Urząd Miasta Turek i Gmia Wiejska Turek. Zapraszamy do udziału! Na pewno będzie to doskonała okazja do odpoczynku i dobrej zabawy z całą rodziną!

MS

Mega imprezowy Dzień Dziecka i Rodziny. Już w niedzielę przybywajcie na OSiR

Podobne artykuły

Basen miejski dopiero od 13 lipca. OSiR...

Basen miejski dopiero od 13 lipca. OSiR tłumaczy...

01-07-2020
Dzień Dziecka i Rodziny w Turku pełen uśmiechu...

Dzień Dziecka i Rodziny w Turku pełen uśmiechu i...

02-06-2019
Wybory 2018: Wodny plac za darmo?! Bińkowski...

Wybory 2018: Wodny plac za darmo?! Bińkowski...

26-09-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama