sobota 15 sierpnia 2020

Marii, napoleona, Stelii

reklama

Towarzystwo Samorządowe odcina się od własnego radnego. Henryk Kacprzak przechodzi do ZT?

Towarzystwo Samorządowe odcina się od własnego radnego. Henryk Kacprzak przechodzi do ZT? - foto: Archiwum Turek.net.pl
foto: Archiwum Turek.net.pl 

W nadesłanym dzisiaj do naszej redakcji oświadczeniu Towarzystwa Samorządowego, Zarząd Miejski TS w Turku informuje, że Pan Henryk Kacprzak już nie reprezentuje ugrupowania w Radzie Miejskiej Turku.

Jak informowaliśmy w poniedziałek, podczas II posiedzenia IX sesji Rady Miasta Turek dokonano zmiany na stanowisku wiceprzewodniczącego RM. Po odwołaniu Dariusza Jasaka (PIS) ze wspomnianego stanowiska, głosami radnych klubu Ziemi Turkowskiej powołano Henryka Kacprzaka na wiceprzewodniczącego. Henryk Kacprzak w wyborach samorządowych w 2018 roku jako jedyny z listy Towarzystwa Samorządowego otrzymał mandat radnego VIII kadencji Rady Miasta Turku. 

reklama

Treść oświadczenia Towarzystwa Samorządowego nadesłanego do redakcji Turek.net.pl

Zarząd Miejski Towarzystwa Samorządowego w Turku oświadcza, że Pan Henryk Kacprzak nie reprezentuje, nie podejmuje decyzji i nie wypowiada się w imieniu Towarzystwa Samorządowego

Zarząd
Koła Miejskiego w Turku
Towarzystwa Samorządowego

Z nieoficjalnych informacji jakie uzyskaliśmy od pragnącego zachować anonimowość członka RM Turku a także w oparciu o powyższe oświadczenie, prawdopodobnym zwieńczeniem aktualnych zawirowań na lokalnej scenie politycznej będzie wstąpienie Henryka Kacprzaka do Ziemi Turkowskiej.

reklama

 

Podobne artykuły

Już jutro wspólne pompowanie dla Kingi!

Już jutro wspólne pompowanie dla Kingi!

15 lip.
Wotum zaufania i absolutorium dla Burmistrza za...

Wotum zaufania i absolutorium dla Burmistrza za 2019...

3 lip.
Listy do redakcji: Maciej Aniołczyk - list do...

Listy do redakcji: Maciej Aniołczyk - list do...

3 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama