piątek 18 września 2020

Ireny, Irminy, Stanisława

reklama

W najbliższą sobotę, 28 września Premier Mateusz Morawiecki odwiedzi Turek.

W najbliższą sobotę, 28 września Premier Mateusz Morawiecki odwiedzi Turek. - Jakub Orzechowski / MSN Wiadomości
Jakub Orzechowski / MSN Wiadomości 

Kampania wyborcza sięga zenitu także i w Turku. Bo jak inaczej odebrać ostatnie liczne konferencje przedwyborcze, a także fakt zapowiedzi wizyty w naszym mieście nie byle kogo jak samego Prezesa Rady Ministrów. Tak, to informacja potwierdzona: premier Morawiecki w sobotę odwiedzi Turek.

Wielka gratka dla zwolenników Prawa i Sprawiedliwości, bo już w najbliższą sobotę na zaproszenie posła Ryszarda Bartosika, Turek odwiedzi sam premier RP Mateusz Morawiecki. Spotkanie z mieszkańcami będzie miało charakter otwarty, co oznacza, że każdy zainteresowany może przybyć na sobotnie wydarzenie, które rozpocznie się o godzinie 20:00 w Domu Strażaka w Turku. Ze względów bezpieczeństwa organizatorzy  proszą o wcześniejsze przybycie - ma to związek z działaniami Służb Ochrony Państwa, które zabezpiecza wspomniane wydarzenie.

reklama

Nie jest potwierdzone, czy oprócz wystąpienia premiera Morawieckiego, które najprawdopodobniej będzie miało miejsce, głowa polskiego rządu odpowiadać będzie także na zadawane przez mieszkańców pytania. Miejmy tylko nadzieje, że nie będzie powtórki z ostatniego pobytu prezesa Kaczyńskiego w Turku z 2013 roku, kiedy to pytania nie mogły od tak paść sobie z publiczności, a zadawano je na przygotowanych karteczkach. Wspomniane karteczki w wielu przypadkach nie trafiły do adresata. 

Trzeba przyznać, że osoby odpowiedzialne za kampanię Ryszarda Bartosika dwoją się i troją. Co drugi płot w Turku i powiecie zdobi jak nie Popkowski, to Ryszard Bartosik, którego aktywność w czasie kampanii jest mocno widoczna oraz nagłaśniana w mediach tradycyjnych i społecznościowych. Do tego dochodzi jeszcze sobotnie wydarzenie, które z pewnością przyciągnie wielu sympatyków PIS. Nasuwa się jednak pytanie: czy przyniesie wymierny skutek? O tym przekonamy się 13 października podczas wyborów parlamentarnych 2019.

MS

Podobne artykuły

Wideo: Kolej + i rządowe fundusze tematem...

Wideo: Kolej + i rządowe fundusze tematem...

5 wrz.
Listy do redakcji: Podwyżki dla posłów to żart,...

Listy do redakcji: Podwyżki dla posłów to żart,...

22 sierp.
Wideo: Przebudowa  Uniejowskiej i...

Wideo: Przebudowa Uniejowskiej i Niepodległości...

31 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama