środa 25 listopada 2020

Elżbiety, Katarzyny, Klemensa

reklama

Myszka Miki, Pszczółka Maja, Batman i Spider-Man, czyli kolorowa radość w trudnym czasie

Myszka Miki, Pszczółka Maja, Batman i Spider-Man, czyli kolorowa radość  w trudnym czasie
 

To był wyjątkowy dzień dla dzieci ze Żłobka Miejskiego w Turku. Nie często bowiem mogą stać się bajkową postacią i w jednym miejscu spotkać jeszcze inne postacie, znane z kart książek i ekranów telewizora.

18 listopada w żłobku obchodzono Dzień postaci z bajek. Na tym niecodziennym spotkaniu pojawiły się: Myszka Miki, Pszczółka Maja, Syrenka Arielka, Bob Budowniczy, Batman i oczywiście Spider-Man. Nie mogło również zabraknąć przyjaciół ze Stumilowego lasu: Kubusia, Prosiaczka i Tygryska. Pojawiło się też kilka pięknych księżniczek i wiele innych niezwykłych postaci.

reklama

Dzieci przeżyły radosne chwile bawiąc się balonikami, a ciocie opiekujące się nimi wspaniale opowiadały najpiękniejsze bajki. Zabawom i tańcom nie było końca, a każde dziecko miało okazję zaprezentowania wszystkim swojej bajkowej postaci.

Żłobek Miejski w Turku już po raz trzeci zorganizował taki dzień w swojej placówce, ponieważ bajki oraz baśnie zarówno te czytane, jak i oglądane, odgrywają ważną rolę w życiu dziecka, towarzysząc mu od najmłodszych lat, rozweselając i bawiąc, ale też pomagając pokonać lęki i wychowując.

No i trzeba dodać, że w tak trudnym i szarym czasie, każda taka inicjatywa wnosi odrobinę barwnej radości w życie najmłodszych i starszych też.

reklama

materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Zakończenie budowy Żłobka w Gminie Kawęczyn

Zakończenie budowy Żłobka w Gminie Kawęczyn

29 wrz.
Rządowe wsparcie dla Klubu Seniora i budowy...

Rządowe wsparcie dla Klubu Seniora i budowy żłobka w...

12 czerw.
Urząd Wojewódzki dofinansuje budowę Gminnego...

Urząd Wojewódzki dofinansuje budowę Gminnego Żłobka...

5 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama