piątek 21 czerwca 2024

Alicji, Alojzego, Rudolfa

reklama

Mieszkaniec powiatu w finale "Szansy na sukces". W niedziele wszyscy głosujemy na Kacpra Grzelaka!

Mieszkaniec powiatu w finale
 

Już w najbliższą niedzielę 20 grudnia 2020 wielki finał „Szansa na sukces Opole 2021” z udziałem Kacpra Grzelaka, mieszkańca naszego powiatu. Niedzielny finał to podsumowanie ostatnich 11 odcinków i szansa występu na przyszłorocznym Festiwalu Piosenki Polskiej Opole 2021 dla jego zwycięzcy. Nigdy nikomu z powiatu tureckiego nie udało się zaśpiewać w Opolu – pomóżmy Kacprowi spełnić swoje marzenia!!!

Kacper Grzelak 6 października piosenką Bajmu „Szklanka wody” wyśpiewał sobie zwycięstwo w znanym i lubianym programie telewizyjnym Szansa na Sukces (pisaliśmy o tym fakcie tutaj). Dzięki temu znalazł się w gronie 11 finalistów niedzielnego podsumowania „Szansa na sukces Opole 2021”. Nasz finalista pochodzi z gminy Brudzew i już niejednokrotnie mogliśmy go zobaczyć i usłyszeć na imprezach w Turku i powiecie. Kacper swą muzyczną przygodę rozpoczął w wieku sześciu lat, gdy rozpoczął naukę gry na skrzypcach w turkowskiej szkole muzycznej. W tej samej szkole ukończył też czteroletni cykl gry na perkusji. Prywatnie uczył się gry na gitarze. Jednak to nie wszystko. Wraz z kolegami stworzył kilka zespołów, jak Mile Stone czy 4 a.m, które mieliśmy szansę poznać podczas różnorodnych imprez  wTurku czy w powiecie m.in. Sztuka na ulicy czy Dni Turku.

reklama

Jedenaścioro uczestników, wybuchowa scena i tylko jeden zwycięzca. Dzięki wsparciu mieszkańców powiatu tureckiego tym zwycięzcą może okazać się Kacper Grzelak! To jedyna taka szansa by w 2021 roku na festiwalu w Opolu na scenie amfiteatru wystąpił mieszkaniec powiatu tureckiego. Głosujmy na Kacpra! Finał Szansy na Sukces już w tę niedzielę o godz. 15:15 w TVP2! Wszystkie ręce na pokład!

Redakcja Turek.net.plFB

redakcja@turek.net.pl

787 77 74 72

Podobne artykuły
Uwaga cały Powiat! W niedzielę głosujemy na...

Uwaga cały Powiat! W niedzielę głosujemy na Mateusza w finale "Szansy...

11 maj.
Mateusz Macczak w

Mateusz Macczak w "Szansie na Sukces" już w najbliższą niedzielę

24 kw.
Wideo: Brudzewianin zwycięzcą Szansy na Sukces

Wideo: Brudzewianin zwycięzcą Szansy na Sukces

06-10-2020
Konin: Juwenalia 2015 ‒ Udane!

Konin: Juwenalia 2015 ‒ Udane!

20-05-2015
Wideo: 4 a.m. z profesjonalnym teledyskiem

Wideo: 4 a.m. z profesjonalnym teledyskiem

05-11-2014
Wideo: Talent obronił się sam. IX ROCKnTUR...

Wideo: Talent obronił się sam. IX ROCKnTUR zakończony

29-09-2014

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama