poniedziałek 20 maja 2024

Bazylego, Bernardyna, Krystyny

reklama

Uwaga cały Powiat! W niedzielę głosujemy na Mateusza w finale "Szansy na sukces"!

Uwaga cały Powiat! W niedzielę głosujemy na Mateusza w finale
 

Jeszcze nie tak dawno, bo 28 kwietnia oglądaliśmy i słuchaliśmy Mateusza Macczaka w 7 odcinku "Szansy na sukces" wykonującego jeden z przebojów grupy Papa Dance, a już w najbliższą niedzielę będziemy mogli zagłosować na mieszkańca naszego powiatu w wielkim finale. Liczy się każdy sms!

Mateusz Macczak to absolwent Zespołu Szkół Technicznych w Turku. Jest solistą oraz częścią składu wokalnego grupy "3 po trzy". Swój talent wokalny od wielu lat rozwija przy współpracy z Anetą Janiak. 28 kwietnia zwyciężył w "Szansie na sukces" z piosenkami legendarnej grupy Papa Dance.

reklama

-No więc już w niedzielę mamy finał. W pierwszej kolejności jednak chciałbym podziękować każdemu za miłe słowa, udostępnienia i kibicowanie w programie. Jest tego tak dużo, że na pewno nie udało mi się odpowiedzieć na wszystko. Niezależnie od wyniku, który poznamy, jestem baaardzo wdzięczny za szansę i docenienie, które otrzymałem - pisze na swoim FB Mateusz, zachęcając do oglądania i głosowania w niedzielnym finale. -Na początek usłyszycie mnie w duecie z zespołem Papa D. W czasie występów będziecie mogli oddawać głosy SMS, które zadecydują o finałowej trójce, a ostatecznie o zwycięzcy programu. - dodaje.

W niedzielnym finale Mateusz wystąpi w duecie z liderem grupy Pawełem Stasiakiem i ponownie zaśpiewa przebój grupy "Ocean Wspomnień" z 1986 roku. W finale "Szansy na sukces" to nie jurorzy decydują o zwyciężcy, ale widzowie głosujący za pomocą smsów. Zwycięzcą otrzyma możliwość występu na koncercie Debiutów w Opolu. Zachęcamy do oglądania niedzielnego występu Mateusza i oddawanie głosów na mieszkańca naszego powiatu. Niedziela program drugi TVP godz. 15.15. W trakcie trwania programu wysyłamy SMS o treści 2 pod numer 7350.

Poniżej występ Mateusza z 28 kwietnia.

Redakcja Turek.net.plFB

redakcja@turek.net.pl

787 77 74 72

Dodatkowe zdjęcia do artykułu
Uwaga cały Powiat! W niedzielę głosujemy na Mateusza w finale Szansy na sukces!
Podobne artykuły
Mateusz Macczak w

Mateusz Macczak w "Szansie na Sukces" już w najbliższą niedzielę

24 kw.
Mieszkaniec powiatu w finale

Mieszkaniec powiatu w finale "Szansy na sukces". W niedziele wszyscy...

19-12-2020
Wideo: Brudzewianin zwycięzcą Szansy na Sukces

Wideo: Brudzewianin zwycięzcą Szansy na Sukces

06-10-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama