sobota 13 sierpnia 2022

Elwiry, Hipolita, Radosławy

25°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Uroczyście zakończyli rok szkolny. Nagrody i odznaczenia w SOSW w Turku

Uroczyście zakończyli rok szkolny. Nagrody i odznaczenia w SOSW w Turku - fot.: SOSW w Turku
fot.: SOSW w Turku 

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Turku odbyło się w piątek, 24 czerwca. Nie zabrakło na nim podziękowań, kwiatów, wzruszeń i życzeń.

Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrała Izabela Piotrowska, dyrektor Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Turku, witając wszystkich zebranych oraz przybyłych gości. Słowa podziękowania za całoroczną pracę skierowała do nauczycieli, pracowników, rodziców oraz uczniów, życząc wszystkim słonecznych wakacji.

reklama

Ważnym momentem uroczystości było pożegnanie tegorocznych absolwentów szkoły. Dariusz Kałużny wręczył Nagrodę Starosty za wybitne osiągnięcia w nauce uczennicy Wiktorii Paczkowskiej, przekazał podziękowania za trud włożony w nauczanie i życzył wszystkim bezpiecznego wakacyjnego wypoczynku.

Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie nagród i świadectw dla uczniów wyróżniających się w nauce oraz dyplomów i nagród za szczególne osiągnięcia dla wychowanków szkoły. Franciszek Pyziak i Marta Bakalarz wręczyli dyplomy i nagrody za aktywną działalność w drużynie harcerskiej. Potem nastąpiło wręczenie odznak Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego przez Elżbietę Kociołek oraz leśniczego Radosława Szocińskiego.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego została przygotowana przez nauczycieli: Iwonę Andrzejak, Jacka Kubiaka, Beatę Szczesiak, Marlenę Graczyk oraz Mariusza Dróżdża.

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarz Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

Podobne artykuły

Siódma edycja Wielkopolskich Dni Zdrowia i...

Siódma edycja Wielkopolskich Dni Zdrowia i Sztuki...

18 lip.
Przyjechali zabytkami, na rajd ruszyli......

Przyjechali zabytkami, na rajd ruszyli... własnymi...

11 lip.
Będzie remont nawierzchni na ul. Chopina w Turku

Będzie remont nawierzchni na ul. Chopina w Turku

7 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama