sobota 13 lipca 2024

Danieli, Irwina, Małgorzaty

reklama

Kaliska Park - funkcjonalność i styl w zielonym otoczeniu

Kaliska Park - funkcjonalność i styl w zielonym otoczeniu - Mieszkania Turek Kaliska
Mieszkania Turek Kaliska 

Doskonała lokalizacja w centrum miasta, najwyższa jakość wykonania oraz funkcjonalność mieszkań i przestrzeni wspólnych. To tylko niektóre zalety osiedla Kaliska Park w Turku. Kompleks składa się z sześciu kameralnych budynków realizowanych w trzech etapach.

W drugim etapie pozostały w sprzedaży cztery ostatnie mieszkania, oferowane w bardzo atrakcyjnej cenie!

reklama

Aktualnie w realizacji jest 49 mieszkań w dwóch budynkach będących częścią trzeciego, ostatniego już etapu inwestycji Kaliska Park. Sprzedaż tego etapu przekroczyła połowę. W ofercie są jeszcze atrakcyjne mieszkania o powierzchni od 34 m kw. do 63 m kw. Zakończenie budowy planowane jest w pierwszym kwartale 2025 roku, a przekazanie nabywcom kluczy do mieszkań – w drugim kwartale 2025 roku. Już teraz zachęcamy do kontaktu: 691 939 393.

Atrakcyjna lokalizacja z wysoką jakością wykończenia

Kaliska Park to nowoczesne i przyjazne dla mieszkańców w różnym wieku osiedle. Realizuje je spółka Kaliska Development Sp. z o.o., będąca częścią grupy kapitałowej działającej na polskim rynku od ponad 40 lat. Osiedle znajduje się w ścisłym centrum Turku – obok Urzędu Miasta, na granicy Parku Składkowskiej i zielonych ogródków działkowych. Inwestycja jest doskonale skomunikowana z innymi częściami miasta. W najbliższej okolicy znajduje się wiele sklepów, restauracji, aptek, szkół i przychodni.

Osiedle zostało zaprojektowane przez renomowaną poznańską pracownię MODO Architektura. Atutem budynków i mieszkań jest m.in. funkcjonalność, potwierdzona przez wielu zadowolonych klientów. Architekci szczególną uwagę poświęcili doborowi odpowiednich materiałów budowlanych i wykończeniowych. Na etapie projektowania ważna była też ocena wpływu światła na powstające obiekty i uzyskanie maksymalnego doświetlenia światłem słonecznym wybudowanych mieszkań. Parkingi na terenie osiedla zaplanowano w taki sposób, aby zachować maksymalnie dużo terenu pod rekreację i nowoczesny plac zabaw dla dzieci. Osiedle jest również wyposażone w stację ładowania pojazdów oraz funkcjonalne pomieszczenie na rowery.

Sprzedaż trwa – zapraszamy do kontaktu

Pierwszy etap tej inwestycji został zakończony w 2021 roku. W jego ramach powstały 62 mieszkania o łącznej powierzchni około 3 tys. m kw. W drugim etapie, który zastał oddany do użytkowania w styczniu br., powstało 61 lokali. Mieszkania mają powierzchnię od 34 do 68 m kw. Każde z nich – niezależnie od metrażu – daje możliwość funkcjonalnej i komfortowej aranżacji. Lokale na parterze zostały zaprojektowane wraz z przylegającymi do nich ogródkami oraz roletami zewnętrznymi w cenie. Klienci preferujący mieszkania na wyższych kondygnacjach mają natomiast do dyspozycji przestronne balkony.

reklama

Zainteresowany? Zainteresowana? Więcej informacji otrzymają Państwo w punkcie sprzedaży położonym na terenie budowy przy ul. Kaliskiej 61. Na państwa telefony czeka także konsultant wykonawcy budynków pod numerem telefonu: 691 939 393.

źródło: materiał prasowy nadesłany / sponsorowany

Redakcja Turek.net.plFB

redakcja@turek.net.pl

787 77 74 72

Dodatkowe zdjęcia do artykułu
Mieszkania Turek Kaliska2
Mieszkania Turek Kaliska3
Mieszkania Turek Kaliska4
Mieszkania Turek Kaliska5
Mieszkania Turek Kaliska6
Mieszkania Turek Kaliska7
Mieszkania Turek Kaliska8
Mieszkania Turek Kaliska9
Podobne artykuły
Kaliska Park - funkcjonalności i styl w...

Kaliska Park - funkcjonalności i styl w zielonym otoczeniu

23-03-2023
Do trzech razy sztuka. Czy 6 milionów więcej...

Do trzech razy sztuka. Czy 6 milionów więcej na budowę bloków...

13-09-2022
Miasto wybuduje dwa bloki na Wyzwolenia i szuka...

Miasto wybuduje dwa bloki na Wyzwolenia i szuka wykonawców

28-03-2022
Bożonarodzeniowy Kiermasz Rękodzieła powraca!

Bożonarodzeniowy Kiermasz Rękodzieła powraca!

07-12-2021
Koncept Beautiful Inside otwiera Showroom w...

Koncept Beautiful Inside otwiera Showroom w Turku. Profesjonalne...

16-04-2021
Dom o jakim marzysz! Prawdziwy As dobrze...

Dom o jakim marzysz! Prawdziwy As dobrze zaaranżowanym wnętrzem z...

18-05-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama