wtorek 04 sierpnia 2020

Dominiki, Dominika, Protazego

reklama

Co licytować na WOŚP?

Co licytować na WOŚP?
 

Już 8 stycznia w całej Polsce odbędzie się XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którego cechą charakterystyczną jest możliwość wylicytowania często fascynujących i niecodziennych „fantów”. Na co warto wysupłać nieco gotówki w Turku?

W naszym mieście nie może oczywiście zabraknąć przedmiotu nieodłącznie związanego z WOŚP czyli złotego serduszka. Już w niedzielę można będzie nabyć dzieło rąk turowskich złotników: Andrzeja Mikołajczyka i Ryszarda Paterkiewicza. Powalczyć warto również o koszulki z autografami Jurka Owsiaka i Hanny Śleszyńskiej.

reklama

Licytacja to nie tylko możliwość nabycia konkretnego przedmiotu, ale i pewnych możliwości. Skok  adrenaliny i pozytywnych emocji można uzyskać, decydując się na udział w licytacji udziału w rajdzie samochodowym  czy wjazdu na podnośniku strażackim z PSP Turek w trakcie światełka do nieba. Nie mniej interesującym może okazać się wygranie jednego dnia pracy w redakcji Radio Konin.

W XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy włączył się również portal Turek.net.pl. Podczas licytacji będzie można powalczyć o pokaźny baner reklamowy, który znajdzie się na naszej stronie i będzie emitowany przez miesiąc. Regulamin zamieszczenia baneru przedstawiamy poniżej w załączniku.

Przytoczone powyżej przykłady to jedynie część atrakcyjnych "fantów". W niedzielę będzie można min. wylicytować meble ogrodowe firmy Sun Garden, a w loterii wygrać karnety do wykorzystania w turkowskich restauracjach czy na basenach w Turku i Uniejowie.

reklama

Organizatorem imprezy na rynku jest grupa pracowników samorządowych miasta Turku. Sztab WOŚP organizuje Miejski Dom Kultury.

AW

Podobne artykuły

Włamali się do restauracji, wytrzeźwieli w...

Włamali się do restauracji, wytrzeźwieli w areszcie

25-07-2014
Sprawdź, czy wygrałeś karnet do Groty Solnej!

Sprawdź, czy wygrałeś karnet do Groty Solnej!

15-04-2014
KONKURS: wygraj karnet do Groty Solnej!

KONKURS: wygraj karnet do Groty Solnej!

07-04-2014

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama