czwartek 29 lipca 2021

Marty, Konstantego, Olafa

20°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Co licytować na WOŚP?

Co licytować na WOŚP?
 

Już 8 stycznia w całej Polsce odbędzie się XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którego cechą charakterystyczną jest możliwość wylicytowania często fascynujących i niecodziennych „fantów”. Na co warto wysupłać nieco gotówki w Turku?

W naszym mieście nie może oczywiście zabraknąć przedmiotu nieodłącznie związanego z WOŚP czyli złotego serduszka. Już w niedzielę można będzie nabyć dzieło rąk turowskich złotników: Andrzeja Mikołajczyka i Ryszarda Paterkiewicza. Powalczyć warto również o koszulki z autografami Jurka Owsiaka i Hanny Śleszyńskiej.

reklama

Licytacja to nie tylko możliwość nabycia konkretnego przedmiotu, ale i pewnych możliwości. Skok  adrenaliny i pozytywnych emocji można uzyskać, decydując się na udział w licytacji udziału w rajdzie samochodowym  czy wjazdu na podnośniku strażackim z PSP Turek w trakcie światełka do nieba. Nie mniej interesującym może okazać się wygranie jednego dnia pracy w redakcji Radio Konin.

W XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy włączył się również portal Turek.net.pl. Podczas licytacji będzie można powalczyć o pokaźny baner reklamowy, który znajdzie się na naszej stronie i będzie emitowany przez miesiąc. Regulamin zamieszczenia baneru przedstawiamy poniżej w załączniku.

Przytoczone powyżej przykłady to jedynie część atrakcyjnych "fantów". W niedzielę będzie można min. wylicytować meble ogrodowe firmy Sun Garden, a w loterii wygrać karnety do wykorzystania w turkowskich restauracjach czy na basenach w Turku i Uniejowie.

reklama

Organizatorem imprezy na rynku jest grupa pracowników samorządowych miasta Turku. Sztab WOŚP organizuje Miejski Dom Kultury.

AW

Podobne artykuły

Otwarcie McDonald's w Turku już w grudniu....

Otwarcie McDonald's w Turku już w grudniu. Prace...

18-11-2020
Włamali się do restauracji, wytrzeźwieli w...

Włamali się do restauracji, wytrzeźwieli w areszcie

25-07-2014
Sprawdź, czy wygrałeś karnet do Groty Solnej!

Sprawdź, czy wygrałeś karnet do Groty Solnej!

15-04-2014

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama