wtorek 07 lipca 2020

Estery, Kiry, Rudolfa

reklama

Cochise dał zastrzyk energii

Cochise dał zastrzyk energii
 

Miniony weekend w Turku obfitował w muzyczne wydarzenia. O miano nowego "jasnego punktu" na imprezowej mapie miasta mocno powalczył Pub 21, gdzie zawitał zespół Cochise.

Koncert kapeli odbył się w sobotę 7 stycznia. Choć zespół Cochise być może jeszcze nie wszystkim „obił się o uszy”, jego wokalista – Paweł Małaszyński to osoba zdecydowanie popularna. Tym razem chodziło jednak o kolektyw a nie solowy występ, a muzycy zaprezentowali to, na czym znają się najlepiej. Goście koncertu w czasie około godzinnego występu znaleźli się pośród muzycznych brzmień z pogranicza grunge’u, metalu, rocka i muzyki progresywnej. Widownia dopisała, co może być dowodem na to, iż turkowska publiczność ciekawa jest nowych miejsc i brzmień, niekonieczne tych którymi na okrągło katują nas stacje radiowe. 

reklama

Zespół Cochise – grupa rodem z Białegostoku – istnieje od 2004 roku. Grupa ma na swoim koncie min. płytę „Still Alive” która miała swoją premierę 10 lutego 2010 roku. Aktualnie Małaszyński i "spółka" pracują nad kolejnym albumem.

AW

Podobne artykuły

Śpiewał o kaszance, dziś zdobywa uznanie...

Śpiewał o kaszance, dziś zdobywa uznanie publiczności

17-08-2016
Darek Maćczak zaśpiewał i podbił serca...

Darek Maćczak zaśpiewał i podbił serca publiczności

22-04-2016
Adrian Skopiński w iSing Stars - oddaj swój głos!

Adrian Skopiński w iSing Stars - oddaj swój głos!

20-08-2014

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama