czwartek 16 lipca 2020

Eustachego, Mariki, Mirelli

reklama

Kto pojedzie na Eldo?

Kto pojedzie na Eldo?
 

W sobotę 21 stycznia na scenie kaliskiego klubu "Pod Muzami" pojawią się Eldo i Daniel Drumz. Już wiadomo z którymi czytelnikami portalu Turek.net.pl wejściówkami podzieli się "Tata" Jacek Sulkowski.

Dla osób, które chcą wybrać się na to wydarzenie zaistniała możliwość wygrania darmowych biletów. Aby je otrzymać, zainteresowani musieli uruchomić szare komórki i udzielić  odpowiedzi na pytanie: Skąd wziął się pseudonim artysty – „Eldo” ?

reklama

Okazało się, iż zagadka nie była zbyt trudna, o czym świadczy kilkadziesiąt poprawnych wskazań naszych czytelników. Rzecz jasna pseudonim wyewoluował od inicjałów Leszka Kaźmierczaka – L.K, a stąd wzięło się eL do Ka. Spośród osób, które udzieliły takiej odpowiedzi rozlosowaliśmy dwoje szczęśliwców, a są nimi:

Michał Jackowiak oraz Krystian Kuligowski

Występ muzyków w dniu 21 stycznia planowany jest na godz. 20:00. Podczas koncertu Eldo zaprezentuje m.in. materiał ze swojej najnowszej płyty wydanej w 2010 r. "Zapiski z 1001 nocy". Jako support wystąpi Leison. Bilety w cenie 29 zł (w dniu koncertu 34 zł) są do nabycia w "Pod Muzami" oraz na stronach Bilety24.pl, Ticketpro.pl (m.in. Empiki i Media Markty) i Hip-Hop.pl.

reklama

Opcja wygrania biletów na kaliski koncert to nie jedyna ciekawa propozycja dla miłośników dobrych, muzycznych rytmów. Tata Jacek oraz Stowarzyszenie Przystań zapraszają SCABBowiczów oraz wszystkich chętnych na  warsztaty taneczne oraz beatboxowe, które odbędą się podczas przyszłych ferii zimowych (od 13 do 18 lutego lub od 20 do 25 lutego 2012 r.). Zajęcia poprowadzą: Malwina – taniec współczesny,  Wróbel - popping, locking i ewentualne zajęcia z freestylu, Dżołi – Hip-hop oraz Żurek – beatbox. Koszt udziału w warsztatach to 100 zł od osoby. Przedsięwzięcie zakończy jam taneczno beatboxowy w klubie „69” oraz – być może – beatbox battle. Więcej informacji na temat zajęć można uzyskać pod adresem biuro@sule.pl oraz na profilu Stowarzyszenie Przystań na facebooku.

AW

Kto pojedzie na Eldo?

Podobne artykuły

Crashu wygrywa kolejny Beatbox Battle

Crashu wygrywa kolejny Beatbox Battle

31-07-2017
SCABB 2016: Bitwy na beaty zakończone

SCABB 2016: Bitwy na beaty zakończone

06-08-2016
Ferie zimowe z MDK i Kinem Tur

Ferie zimowe z MDK i Kinem Tur

15-01-2016

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama