sobota 15 sierpnia 2020

Marii, napoleona, Stelii

reklama

Spotkanie noworoczne PiS w Turku

Spotkanie noworoczne PiS w Turku
 

Spotkanie noworoczne Prawa i Sprawiedliwości w Turku Kolejne już spotkanie noworoczne działaczy, sympatyków i przyjaciół PiS z powiatu tureckiego odbyło się 13 stycznia 2012 roku. Na zebraniu podsumowano miniony 2011 rok.

Rok 2011 był przede wszystkim rokiem wyborów parlamentarnych, w których na terenie powiatu tureckiego Prawo i Sprawiedliwość osiągnęło najlepszy dla PiS wynik w całej Wielkopolsce. W swoim przemówieniu przewodniczący struktur powiatowych partii Ryszard Bartosik podziękował wszystkim działaczom i sympatykom za ciężką pracę podczas wyborów parlamentarnych i aktywność w ciągu całego minionego roku. - Jesteśmy najaktywniejszą organizacją polityczną w powiecie, a jest to możliwe dzięki Państwa zaangażowaniu. Dziś możemy powiedzieć, że PiS w Turku ma poczucie dobrze wypełnionego obowiązku w okresie, kiedy sprawowaliśmy władzę w powiecie i współrządziliśmy w samorządzie miejskim w kadencji 2006-2010 - przypomniał lider PiS. - Sprawdzamy się również jako opozycja traktując swoje zadania jako służba lokalnej społeczności i przeciwstawiając się nieudolnym i szkodliwym rządom obecnej koalicji w powiecie tureckim. I choć dotykają nas problemy radzimy sobie z nimi dobrze, starając się wykonywać swoje zadanie w oparciu o wierność wartościom patriotycznym i narodowym. Siła naszej organizacji to ciężka praca ludzi, których łączą idee – powiedział w swoim wystąpieniu Ryszard Bartosik.

reklama

Uczestniczący w spotkaniu Pełnomocnik PiS na okręg koniński Poseł Zbigniew Dolata składając działaczom życzenia noworoczne, gratulował turkowskiej organizacji dotychczasowych osiągnięć zarówno na polu samorządowym jak i politycznym.

Podobne artykuły

V Mistrzostwa Polski Thratlonu Sztuk Walki

V Mistrzostwa Polski Thratlonu Sztuk Walki

16-04-2018
100 dni Posła Bartosika: Program 500+ i...

100 dni Posła Bartosika: Program 500+ i zapytania o...

18-02-2016
Puchar Polski w Łasku dla Tuliszkowa

Puchar Polski w Łasku dla Tuliszkowa

02-04-2014

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama