niedziela 20 września 2020

Eustachego, Faustyny, Renaty

reklama

Dla babć i dziadków

Dla babć i dziadków
 

Rok rocznie 21 i 22 stycznia, dziadkowie i babci obchodzą swoje święto. O seniorach pomyślała również Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Turku, która specjalnie z okazja Dnia Babci i Dziadka przygotowała wieczór pełen atrakcji.

Dzień Babci i Dziadka to doskonały pretekst, by podziękować seniorom rodu za troskę i podarować odrobinę przyjemności na co dzień. Z okazji tej skorzystała Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Turku, która we wtorkowe popołudnie, 17 stycznia przygotowała spotkanie dla babć i dziadków w ramach programu 50+.

reklama

Dla seniorów przygotowano szereg atrakcji z udziałem utalentowanych dzieci i młodzieży z Turku. Jako pierwsi przed seniorami wystąpili młodzi aktorzy z grupy teatralnej FUKS, działającej przy Szkole Podstawowej nr 5. Uczniowie „piątki” zaprezentowali przedstawienie pt. „Chwila motyla”. Tuż po nich dla babć i dziadków brawurowy koncert na akordeonach wykonali uczniowie Szkoły Muzycznej w Turku.

Obok występów był także czas na życzenia i drobne upominki, które przygotowały dzieci biorące udział w zajęciach bibliotecznych.

EG

Podobne artykuły

Spotkanie pod hasłem

Spotkanie pod hasłem "Być seniorem - fajnie jest" w...

7 wrz.
Mroczny talent prosto z Turku, czyli Marcin...

Mroczny talent prosto z Turku, czyli Marcin...

19 lip.
Makijaż i charakteryzacje - pasja, która stała...

Makijaż i charakteryzacje - pasja, która stała się...

20-07-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama