Dni Turku i Gminy Turek już za 4 dni!

środa 04 sierpnia 2021

Dominiki, Dominika, Protazego

20°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Moskwa zdobyła Turek

Moskwa zdobyła Turek - Źródło: funpage Pizzeria Pub 21
Źródło: funpage Pizzeria Pub 21 

Na co dzień radio i telewizja zalewają nasze uszy plastikowym badziewiem, które nawet nie stało koło prawdziwej muzyki, ale na szczęście turkowianie w miniony weekend dostali solidną punkową odtrutkę. W sobotę w Pubie 21 pojawiła się legendarna Moskwa.

Wieczorem 11 lutego nastąpiło to, na co czekali turkowscy miłośnicy ostrzejszych rytmów. Ci zgromadzili się w Pubie 21, gdzie nastąpiła eksplozja punkrockowej energii. Zjawisko to rzecz jasna zafundowała swoim fanom Moskwa. Panowie Paweł „Guma” Gumola (śpiew, gitara), Tomek „Mechu” Wojciechowski (bas) i Gerard Klawe (perkusja) zagwarantowali 1,5 godziny muzyki na żywo, w starym dobrym stylu.

reklama

Moskwa to bez wątpliwości starzy sceniczni wyjadacze – zespół powstał wszakże już w 1983 roku. Lata doświadczeń przekładają się na kontakt z publicznością, co widać było również podczas turkowskiego koncertu. Bezkompromisowe brzmienia utworów skutecznie podgrzały atmosferę w Pubie 21, motywując część fanów do pójścia w pogo.

Koncert Moskwy za nami, ale już teraz miłośnicy dobrej muzyki mogą szykować się na kolejne eventy. W dniu 26 lutego 2012 w Pubie 21 pojawi się zespół Farben Lehre (support Babilon), a 20 kwietnia zespół Closterkeller. 

AW

Podobne artykuły

Brudzew: Oldboje nie szczędzili sił, by zdobyć...

Brudzew: Oldboje nie szczędzili sił, by zdobyć...

31-01-2018
22-latek pachniał marihuaną. Noc spędził w...

22-latek pachniał marihuaną. Noc spędził w areszcie

14-09-2016
Galew: Są z gwarą za pan brat! Młodzi nie...

Galew: Są z gwarą za pan brat! Młodzi nie zapomnieli...

23-04-2016

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama