piątek 19 lipca 2024

Alfreny, Rufina, Wincentego

reklama

Dla kogo powiatowe pieniądze?

Dla kogo powiatowe pieniądze? - Źródło: sxc.hu / Marcin Rolicki
Źródło: sxc.hu / Marcin Rolicki 

W dniu 5 marca okazało się, jakie działania propagujące kulturę czy sport wsparte zostaną środkami z budżetu powiatu tureckiego. Czyje pomysły i inicjatywy znalazły największe uznanie w oczach urzędników, za którym pójdą konkretne kwoty?

W ramach działania „Szkolenie dzieci, młodzieży i dorosłych z terenu Powiatu Tureckiego w różnych dyscyplinach sportowych oraz organizacja i udział w zawodach” wsparcie finansowe otrzyma 27 działań. Największe kwoty przypadną na takie inicjatywy, jak:

reklama

- 55 tys. zł dla MKS „Tur” Turek na „Szkolenie dzieci, młodzieży i dorosłych z terenu Powiatu Tureckiego w różnych dyscyplinach sportowych oraz organizacja i udział w zawodach – piłka nożna.”

- 18 tys. zł dla MKS przy MOS na  „Szkolenie dzieci, młodzieży i dorosłych z terenu Powiatu Tureckiego w różnych dyscyplinach sportowych oraz organizacja i udział w zawodach.”

- 10 tys. zł dla LKS „Maraton” na „Szkolenie dzieci, młodzieży i dorosłych w lekkiej atletyce oraz organizacja i udział w zawodach.”

- 8 tys. zł dla GKS „Kasztelania” Brudzew na „Szkolenie zawodników sekcji piłkarskich GKS „Kasztelania” Brudzew oraz udział w rozgrywkach sportowych Okręgowego Związku Piłki Nożnej.”

reklama

- 8 tys. zł dla UKS „Piątka” na „Szkolenie dzieci, młodzieży i dorosłych z terenu powiatu tureckiego w piłce siatkowej oraz organizacja i udział w zawodach.”

- 6 tys. zł dla M-GKS „Tulisia” na „Szkolenie dzieci, młodzieży i dorosłych z terenu Powiatu Tureckiego oraz organizacja i udział w zawodach. „

- 6 tys. zł dla M-GLKS „Wicher” na „Szkolenie dzieci i młodzieży w sekcji piłki nożnej Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego „Wicher” w Dobrej.”

- 6 tys. zł dla GLKS „Znicz” na „Szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej.”

W ramach działania „Organizacja imprez kulturalnych o zasięgu powiatowym, regionalnym i ogólnopolskim mającym istotne znaczenie dla kultury, historii oraz tradycji powiatu" wsparcie - po 3500 zł - otrzymały: Turkowskie Towarzystwo Chóralne, Stowarzyszenie „Nadzieja”,  Turkowskie Towarzystwo Muzyczne,  Stowarzyszenie „Tarnowski Młyn z Tradycją ku Przyszłości.

AW
Więcej na stronie: www.powiat.turek.pl 

Akadiusz Wszędybył dla Turek.net.pl
Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Podobne artykuły
Młodziczki GKS Kasztelani Brudzew Mistrzyniami...

Młodziczki GKS Kasztelani Brudzew Mistrzyniami Wielkopolski w Unihokeja.

07-06-2021
Mistrzostwo Wielkopolski zdobyte przez...

Mistrzostwo Wielkopolski zdobyte przez unihokeistki z Brudzewa

10-04-2019
Młoda piłkarka z Brudzewa z udanym występem...

Młoda piłkarka z Brudzewa z udanym występem w Kadrze Wielkopolski....

21-03-2019
Sekcja Judo zachęca - Zachowaj Trzeźwy Umysł

Sekcja Judo zachęca - Zachowaj Trzeźwy Umysł

23-06-2014
Dyskobolia królowała na turkowskim boisku

Dyskobolia królowała na turkowskim boisku

17-02-2014
Stypendia sportowe rozdane

Stypendia sportowe rozdane

25-06-2013

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama