niedziela 24 stycznia 2021

Felicji, Roberta, Sławy

reklama

"Dzień Rodziny" z "Przystanią"

 

Gry i zabawy, występy wokalne, szansa nabycia świątecznych ozdób - czy jedno wydarzenie może zawierać aż tyle atrakcji? Okazuje się, że tak, a udowodni to już we wtorek Stowarzyszenie "Przystań".

Impreza "Dzień Rodziny" odbędzie się w dniu 27 marca. Wszyscy zainteresowani eventem powinni odwiedzić Młodzieżowy Klub Kultury (ul. Młodych 8/1). Start wydarzenia zaplanowano na godz. 18:00. Na osoby, które skorzystają z takiej możliwości, czeka wiele atrakcji.

reklama

Szansę na to, by zbliżające się święta były w naszych domach „dopięte na ostatni guzik” zapewni kiermasz ozdób wielkanocnych. Ponadto w czasie „Dnia Rodziny” nie zabraknie czasu i miejsca na gry i zabawy w familijnym gronie. Swoje umiejętności zaprezentuje szkółka wokalna "Modrato" oraz szkółka beatbox.

Wydarzenie dofinansowane jest przez Gminę Miejską Turek.

AW

Podobne artykuły

''Wakacje.słońce.pl'' przy Szkole Podstawowej...

''Wakacje.słońce.pl'' przy Szkole Podstawowej nr 4 w...

26-07-2019
Powitali Lato na Osiedlu Wyzwolenia

Powitali Lato na Osiedlu Wyzwolenia

16-06-2019
Już w niedzielę: Dzień Korbola w Potworowie

Już w niedzielę: Dzień Korbola w Potworowie

15-10-2016

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama