piątek 07 sierpnia 2020

Donaty, Olechny, Kajetana

reklama

Hakowicze po raz trzeci

Hakowicze po raz trzeci
 

Jak co roku Hakowicze z Kaczek zorganizowali kolejny happening z serii „Mam Haka Na Raka”. Happening miał miejsce w miniony czwartek (10 stycznia). Tegoroczna edycja obejmuje profilaktykę związaną z rozpoznaniem i leczeniem czerniaka złośliwego.

Hakowicze spacerowali ulicami Turku rozdając ulotki i zakładki do książek. Akcja wśród mieszkańców została jak zawsze przyjęta pozytywnie. Przechodnie zainteresowali się akcją i zadawali pytania dotyczące nowotworu skóry – czerniaka.

reklama

Szkoła w Kaczkach już po raz trzeci bierze udział w Ogólnopolskim Programie dla młodzieży „Mam Haka na Raka”. Tegoroczna edycja dedykowana jest profilaktyce raka skóry. Młodzież z Kaczek jest w pełni zaangażowana w proces promowania postaw prozdrowotnych poprzez działania na poziomie lokalnym wśród uczniów, znajomych i mieszkańców naszego miasta i powiatu.

W skład zespołu tegorocznych Hakowiczów wchodzą: Nikola Dopierała,  Paula Miazio,  Paweł Banaszak z klasy II TG,  Dawid Kostrzewa z klasy I LO B a opiekunem zespołu jest pani Lena Matuszak.

Podobne artykuły

Osobliwe rozpoczęcie Akademii Letnich Spotkań...

Osobliwe rozpoczęcie Akademii Letnich Spotkań...

27-07-2019
Przystań dla dzieci, mieszkańców i turystów....

Przystań dla dzieci, mieszkańców i turystów....

26-07-2019
Niebieski Happening czyli Światowy Dzień...

Niebieski Happening czyli Światowy Dzień Świadomości...

02-04-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama