wtorek 11 sierpnia 2020

Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

reklama

Rap na zakończenie ferii

Rap na zakończenie ferii
 

Jeżeli ktoś śmie twierdzić, że w Turku rządzi tylko rock, niech odważy się przyjść na Winter Rap Session. 25 stycznia, w murach Miejskiego Domu Kultury zagrzmi hip-hopowa sól ziemi turkowskiej i konińskiej.

Każdy, któremu żal będzie kończyć tegoroczne ferie zimowe, może się podnieść się na duchu wbijając Winter Rap Session. Będzie to wspólna impreza hip-hopowych środowisk z Turku i Konina. Wydarzenie to będzie również świetną okazją do promocji nowej płyty turkowskiego rapera Killera „Na Faktach Autentycznych” (więcej o nowej płycie Killera w wywiadzie).

reklama

Na Winter Rap Session wystąpią: Siwy Stp (Turek), Praktycznie Niemożliwi (Konin), 1Smack (Turek), Ludzie Nocy (Konin), Killer Stp (Turek)”.

Po koncertach w MDK rozpocznie się afterek w Pubie 21, podczas którego zagra Fun DMC (Qwert & Luca). Wjazd na Winter Rap Session to jedyne 5 zł.

Podobne artykuły

Nowoczesne rodzicielstwo zastępcze - rozmowa z...

Nowoczesne rodzicielstwo zastępcze - rozmowa z Edytą...

10-07-2019
Zadbamy o szpital, aby szpital zadbał o pacjentów

Zadbamy o szpital, aby szpital zadbał o pacjentów

08-04-2019
Wszystko zaczęło się od psa, który jeździł koleją

Wszystko zaczęło się od psa, który jeździł koleją

31-03-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama