Dni Turku i Gminy Turek już za 5 dni!

wtorek 03 sierpnia 2021

Augustyna, Kamelii, Lidii

22°C rozproszone chmury Pogoda 7 dni »
reklama

Farbeni wracają do 21

Farbeni wracają do 21
 

Pub 21 non-stop zadziwia, organizując kolejne miażdżące koncerty. Mamy dla Was niesamowitą niespodziankę, gdyż za kilka tygodni do lokalu powróci zespół Farben Lehre.

Farben Lehre zaprezentują się przed turkowską publicznością w niedzielę 17 marca. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 19:00. Gości Pubu 21 w punkowe rytmy wciągną: Wojciech Wojda (wokal, teksty), Konrad Wojda (gitara, wokal), Filip Grodzicki (gitara basowa) i Adam Mikołajewski (perkusja). Bilety na to wydarzenie (20zł/25 w dniu koncertu) są do nabycia w Pubie 21.

reklama

Farben Lehre można spokojnie nazwać weteranami muzycznych scen – zespół powstał we wrześniu 1986 roku. Bynajmniej nie znaczy to jednak, że można mówić o rozleniwieniu, wywołanym długim okresem funkcjonowania. Dotychczas fani otrzymali 9 płyt studyjnych, koncertowe "Samo życie", dwa dvd: "Przystanek Woodstock 2006" i "Punky Reggae live 2008" oraz liczne kompilacje. Zespół regularnie występuje w Polsce, jak i za granicą – muzycy w przeciągu ostatnich 5 lat dali blisko 500 koncertów. O tym, jak bardzo melodyjną i energiczną jest muzyka zespołu wie chyba każdy, kto choć raz usłyszał "Helikoptery", "Pozytywkę" czy "Spodnie z GS-u".

Opracował: AW
Foto: M. Derucki

Farbeni wracają do 21

Podobne artykuły

OSiR podnosi ceny za basen. Będzie drożej ale...

OSiR podnosi ceny za basen. Będzie drożej ale nie...

09-09-2020
Boys oraz Sylwia Grzeszczak już w czerwcu....

Boys oraz Sylwia Grzeszczak już w czerwcu....

20-03-2019
Bilety na walkę Gardzielka są już dostępne....

Bilety na walkę Gardzielka są już dostępne. Wyjazd...

27-02-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama