niedziela 13 czerwca 2021

Antoniego, Gracji, Lucjana

18°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Na Farbenów pójdą...

Na Farbenów pójdą...
 

W niedzielę, 17 marca, do Pubu 21 wróci zespół Farben Lehre. Tym bardziej cieszy nas to, że możemy poinformować Was, kto wybierze się na koncert tego dobrze znanego i lubianego w naszym mieście bandu.

Punky Reggae Live – tak nazywa się nazywa się coroczna trasa koncertowa organizowana przez W. Wojdę. Praktycznie wszyscy nasi czytelnicy znali odpowiedź na te pytanie. Niestety, podwójne zaproszenie na koncert mogło trafić tylko do dwóch osób. Tym razem do „21” wybierze się Iga Andrzejczak i Nikola Smolińska. Zwyciężczyniom gratulujemy, a pozostałych uczestników zapraszamy do trwającego nadal konkursu, w którym można wygrać bilety na koncert Róż Europy.

reklama

Farben Lehre zaprezentują się przed turkowską publicznością w niedzielę 17 marca. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 19:00. Gości Pubu 21 w punkowe rytmy wciągną: Wojciech Wojda (wokal, teksty), Konrad Wojda (gitara, wokal), Filip Grodzicki (gitara basowa) i Adam Mikołajewski (perkusja). Bilety na to wydarzenie (20zł/25 w dniu koncertu) są do nabycia w Pubie 21.  

Podobne artykuły

Wody geotermalne w Turku. Odpowiedź na...

Wody geotermalne w Turku. Odpowiedź na zamieszczony...

13-08-2018
K. Serafiński: Kilka prawd o Pańczyku

K. Serafiński: Kilka prawd o Pańczyku

10-08-2018
UM odpowiada: Nie poddajemy się, ale działamy...

UM odpowiada: Nie poddajemy się, ale działamy...

03-08-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama