środa 19 luty 2020

Bettiny, Konrada, Mirosława

reklama

Zgarnij bilet na Behavior i szalej jak Czesio!

Zgarnij bilet na Behavior i szalej jak Czesio!
 

W dniu 13 kwietnia do Pubu 21 wpadnie zespół Behavior, słynący głównie z dobrze wszystkim znanej ścieżki dźwiękowej z „Włatców Móch”. Tym razem mamy dla naszych Czytelników  jedną podwójną wejściówkę na to wydarzenie.

Osoby które chciałyby za „free” ujrzeć w akcji zespół Behavior - który tworzą Patryk „Xavier” Leśniarek, Iwar Romanek, Piotr „Krzywd” Krzykwa, Jarek „Yar” Czernichowski, Michał Lasota – powinny odpowiedzieć na pytanie: Jak nazywa się album, z którego pochodzi utwór "Guantanamo", znany z czołówki "Włatców Móch"?

reklama

Swoje wskazania należy wysyłać do dnia 9 kwietnia (do godz. 12:00), wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu kontaktowego, na adres konkurs@turek.net.pl, w temacie maila wpisując "Behavior". Zamieszczone w treści odpowiedzi dane osobowe wykorzystane będą przez redakcję portalu Turek.net.pl jedynie w celu poinformowania zwycięzcy o sposobie odbioru biletu.

Zespół Behavior powstał we Wrocławiu w 1999 roku na bazie kolaboracji muzyków rockowego zespołu Karuzela oraz hiphopowej Strefy Wrzutu (SWMC). Na przełomie roku 2004 i 2005 ukazało się pierwsze EP zespołu pod tytułem „Fort Polio”, a w 2007 roku światło dzienne ujrzało kolejne wydawnictwo zespołu. Od roku 2008 Behavior skupił się na działalności koncertowej, konsekwentnie pracując nad powstaniem nowych piosenek. Zespół koncertuje w całej Polsce, zarówno na scenach klubowych, jak i uczestnicząc w imprezach plenerowych i festiwalowych. 

reklama

Opracował: AW

Podobne artykuły

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Turku...

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Turku po raz...

04-12-2019
Pierwszy w regionie festiwal chleba i filmów...

Pierwszy w regionie festiwal chleba i filmów...

01-09-2019
Festiwal chleba i filmów kulinarnych

Festiwal chleba i filmów kulinarnych "Kultura ze...

21-08-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama