sobota 01 października 2022

Heloizy, Igora, Remigiusza

7°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Oni zobaczą show Cyrku Korona za darmo

Oni zobaczą show Cyrku Korona za darmo
 

Już w najbliższy czwartek mieszkańcy naszego miasta i okolic będą mogli stać się widzami „Fabryki Śmiechu” - najnowszego spektaklu Cyrku Korona. Artyści pojawią się w dniu 11 kwietnia na terenie OSiR-u przy ul. Armii Krajowej.

Dla osób, które chciały zobaczyć magiczny świat Cyrku Korona Turek.net.pl miał pewną propozycję. Aby otrzymać 5 bezpłatnych dwuosobowych zaproszeń na widowisko, należało uruchomić szare komórki i odpowiedzieć na jakże proste pytanie: Chciałbym/łabym zobaczyć show Cyrku Korona, ponieważ... Nasi Czytelnicy wolę udziału w wydarzeniu tłumaczyli swym podziwem dla sztuki cyrkowej, chęcią ujrzenia jednego z najlepszych cyrków w Polsce, potrzebą doznania wzruszeń i przeniesienia się pamięcią do lat dzieciństwa, fascynacją dzikimi zwierzętami, pomysłem sprawienia frajdy bliskim itp.

reklama

Wśród osób, które napisały do nas, wylosowaliśmy piątkę szczęśliwców. Dwuosobowe wejściówki otrzymają: Agnieszka Kręża, Sylwia Toda, Anna Sałop, Mariola Kaczewiak i Marlena Drożdż.

Po ubiegłorocznym sukcesie spektaklu "Niech Żyje Cyrk!", Cyrk Korona we współpracy z  najlepszymi artystami i choreografami z całego świata przedstawia nowe widowisko pt. "Fabryka Śmiechu". Nazwa programu "Fabryka Śmiechu" jest nawiązaniem do radości, uśmiechu oraz humoru niesionego przez cyrkowych aktorów. Spektakularne widowisko zostało stworzone w taki sposób, by docierało do odbiorców w każdym wieku. Na scenie królują  kolorowe kostiumy, nowoczesne światła, współgrająca z występami muzyka, oraz  sprawność i sztuka cyrkowa na najwyższym światowym poziomie. Wszystko to składa się na spektakl pełen niezwykłych, zaskakujących, a momentami nawet szokujących pokazów. 

Mieszkańcy Turku i okolic będą mogli podziwiać artystów w dniu 11 kwietnia na terenie OSiR-u (ul. Armii Krajowej), począwszy od godz. 17:00.

Bilety: www.cyrk-korona.com.pl
Info: www.facebook.com/cyrkkorona 

reklama

Opracował: AW

Podobne artykuły

"Urodzinowo Bajkowo" - Cyrk Korona z jubileuszową...

25 kw.
Sprawdź poprawność ustawienia świateł w...

Sprawdź poprawność ustawienia świateł w samochodzie

14-12-2016
Cyrk przyjeżdża do Turku. Czy naprawdę tego...

Cyrk przyjeżdża do Turku. Czy naprawdę tego chcemy?

27-08-2015

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama