wtorek 27 września 2022

Damiana, Mirabeli, Wincentego

7°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

W wakacje hip-hop połączy pokolenia

W wakacje hip-hop połączy pokolenia
 

Fani dobrej muzyki już teraz mogą ostrzyć sobie zęby na to, co wydarzy się w dniu 20 lipca w Turku. Wtedy to na terenie OSIR-u trwać będzie Hip-Hop Fest In Tour 2013. Patronat nad wydarzeniem objął Turek.net.pl.

Pierwsza edycja imprezy odbędzie się pod hasłem „Łączymy Pokolenia”. W trakcie  Hip-Hop Fest In Tour 2013 wystąpią: B.R.O, KILLERSTP, O.C.B (Manifest, AdE, Tony), B.A.K.U, MAŁPA (N.A.S), STOCHU, KAWU, RAZYDWA, SIWYSTP, LUDZIE NOCY.

reklama

Jak się okazuje, mimo trudnych czasów dla lokalnych samorządów i napiętych budżetów, są jeszcze włodarze, którzy potrafią sypnąć groszem, by promować kulturę. – Gdy miałem już pomysł, zwróciłem się z tym do Urzędu Miasta. Musiałem nakreślić jakie są koszta, co potrzebujemy, kto, ile i tak dalej. Następnie z tym zwróciłem się do burmistrza Mękarskiego. 15 minut z burmistrzem i wszystko było praktycznie załatwione – informuje jeden z inicjatorów przedsięwzięcia - Artur "Dj.Wodzu" Wodziński. – Na tej imprezie pojawią się osoby, które będą naprawdę znane. Burmistrz bardzo szybko przekonał się do tej propozycji – dodaje kolejny z organizatorów – Szczepan "Dj.Karmi" Łagiewka.

Jak zapewniają wspomniani panowie, hasło „Łączymy Pokolenia” nie jest bynajmniej pustym sloganem, a na Hip-Hop Fest In Tour 2013 będą mogli pojawić się bez obaw ludzie w rozmaitym przedziale wiekowym. – Impreza będzie ocenzurowana, by mogły przyjść na nią całe rodziny. Chcemy pokazać, że jesteśmy młodymi artystami i promujemy polski rap. Chcemy pokazać całym rodzinom, że to nie są same przekleństwa, że nie jesteśmy żadnymi chuliganami – informuje Artur "Dj.Wodzu" Wodziński.

Patronat medialny nad Hip-Hop Fest In Tour 2013 objęli: Unhuman Familia, RespectHH, Rapportal.pl, Uliczny Styl, Miasto Rapu, ElitarnyRap, Rapsite.eu, RAPDUMa, Radio PlanetaFM, telewizja TVP i portal Turek.net.pl. Obowiązuje wstęp wolny.

Więcej informacji dotyczących imprezy można znaleźć na jej facebookowym fanpage'u - HIP HOP FEST IN TOUR 2013 "Łączymy Pokolenia".

AW

reklama
W wakacje hip-hop połączy pokolenia

Podobne artykuły

Lubisz hip hop? Ruszaj na RAP AIR FESTIWAL do...

Lubisz hip hop? Ruszaj na RAP AIR FESTIWAL do...

5 sierp.
Starostwo i Urząd Miejski wspólnie apelują do...

Starostwo i Urząd Miejski wspólnie apelują do...

12-03-2020
Hip-Hop Fest in Tour - Gramy dla Arka - coraz...

Hip-Hop Fest in Tour - Gramy dla Arka - coraz bliżej

17-02-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama