czwartek 16 lipca 2020

Eustachego, Mariki, Mirelli

reklama

Kolejni uczniowie wyjadą na praktyki do Saksonii i Nadrenii Północnej-Westfalii

Kolejni uczniowie wyjadą na praktyki do Saksonii i Nadrenii Północnej-Westfalii - Źródło: www.leonardo.org.pl
Źródło: www.leonardo.org.pl 

Dnia 21 maja 2013 ogłoszona została lista projektów zaakceptowanych przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji. Na 711 wniosków, które wpłynęły z całej Polski zaakceptowanych zostało 122.

Projekt Zespołu Szkół Technicznych w Turku, pt. „Rozpocznij karierę zawodową - zdobądź niezbędne umiejętności w ramach praktyk Leonardo da Vinci” znalazł się na 18 miejscu (w ubiegłym roku 22 miejsce) i jako jedyny projekt  z powiatu tureckiego otrzyma dofinansowanie na realizację praktyk zagranicznych w roku szkolnym 2013 / 2014. Oznacza to, że ponownie jak w roku poprzednim, na praktyki do Niemiec wyjechać będą mogli uczniowie technikum mechanicznego, mechatronicznego i logistycznego.

Projekt realizowany będzie we współpracy ze szkołą partnerską Kaufmännisches Berufskolleg Walther Rathenau Duisburg oraz instytucją Vitalis GmbH.

materiał prasowy ZST w Turku

Podobne artykuły

Zwyczaje bożonarodzeniowe w ZST w Turku

Zwyczaje bożonarodzeniowe w ZST w Turku

11-12-2018
ZST: Akcja Honorowego Krwiodawstwa już w środę

ZST: Akcja Honorowego Krwiodawstwa już w środę

17-10-2016
Wspomnienia pani Danuty Chmielewskiej

Wspomnienia pani Danuty Chmielewskiej

15-02-2016

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama