Powrót komediowych wieczorów w Przystani. Już w piątek Stand-up!

piątek 17 września 2021

Franciszka, Lamberty, Narcyza

15°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

PKS bez Skoniecznego

PKS bez Skoniecznego - Roman Skonieczny
Roman Skonieczny 

Już w ubiegłym tygodniu po Turku rozeszła się wieść zmianach na najwyższym stanowisku PKS w Turku. Nieoficjalnie mówi się o tym, że fotel, na którym dotychczas zasiadał Roman Skonieczny przejęła córka nowego właściciela spółki, Sylwia Dopieralska.

Do zmiany na stanowisku doszło ponoć w późnych godzinach wieczornych w miniony wtorek, 23 lipca. Zmiany zaszły również w radzie nadzorczej spółki. Do dziś jednak, na stronie internetowej PKS w Turku Roman Skonieczny nadal widnieje jako prezes zarządu. Bez zmian na stronie pozostaje również skład Rady Nadzorczej spółki.

reklama

Próby skontaktowania się redakcji z nowym właścicielem PKS skończyły się na informacji, że Państwo Dopieralscy nie chcą udzielać informacji oraz komentować spraw związanych z PKS. Również sama pani prezes odmówiła udzielenia jakichkolwiek informacji oraz komentarza na temat ostatnich zmian.

Jedyną wzmiankę, która może rzucić jakieś światło na temat ostatnich wydarzeń w PKS znaleźć można w „INFO” Łukasza Maciejewskiego. W informacji pt. „Związkowcy PKS-u widzą niegospodarność” można przeczytać o złożeniu przez związkowców PKS zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa przez Skoniecznego. Według Maciejewskiego pisma zostały skierowane do prokuratury, CBA oraz PIP, w uzasadnieniu wskazując na to, że przez 3 lata były już prezes doprowadził przede wszystkim do „utraty płynności finansowej” oraz „wielomilionowych strat”. Nadal jednak nie wiadomo jak wielkie są wspomniane „wielomilionowe straty”.

Podobne artykuły

Po pijanemu ukradł autobus. Brak wyobraźni czy...

Po pijanemu ukradł autobus. Brak wyobraźni czy głupota?

17-08-2020
Syndyk sprzedaje tereny upadłego PKS....

Syndyk sprzedaje tereny upadłego PKS....

14-09-2018
M. Kadrzyńska-Siwek: My pracujemy dla...

M. Kadrzyńska-Siwek: My pracujemy dla Mieszkańców, a...

16-06-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama