sobota 15 sierpnia 2020

Marii, napoleona, Stelii

reklama

Sylwia Grzeszczak i Lombard zagrają w Malanowie

Sylwia Grzeszczak i Lombard zagrają w Malanowie
 

Zazwyczaj mieszkańcy miasta i okolicznych gmin narzekają na słabą jakość imprez, brak wielkoformatowych gwiazd i nudę. Tym razem jednak nawet prawdziwi malkontenci muszą przyznać, iż Gmina Malanów wyszła naprzeciw oczekiwaniom miłośników dobrej zabawy. Podczas tegorocznych obchodów Dni Malanowa - połączonych z Powiatowo-Gminno-Parafialnymi Dożynkami - wystąpią m.in. Sylwia Grzeszczak i kultowy zespół Lombard.

Pierwsze atrakcje zaczną się już w środę 28 sierpnia, kiedy to na boisku przy ul. Parkowej odbędzie się festyn sportowy dla dzieci i młodzieży. Impreza ruszy o godz. 15.00. Także piątek będzie dniem w całości poświęconym wydarzeniom sportowym. Od godz. 9.00 ruszy Turniej Piłki Nożnej drużyn ze szkół podstawowych (Orlik) oraz Turniej Siatkówki o Puchar Wójta (sala sportowa).

reklama

W samo południe zostanie rozegrany Turniej Piłki Nożnej dla gimnazjalistów. O godz. 17.00 i 18.00 odbędą się mecz siatkówki nauczyciele vs. urzędnicy oraz Turniej Piłki Nożnej samorządowców, przedsiębiorców oraz lokalnych mediów. Turniej rozegrany zostanie pod patronatem medialnym Turek.net.pl.

W sobotę na uczestników Dni Malanowa czeka multum atrakcji: od godz. 9.00 w kompleksie sportowo-rekreacyjnym  w Grąbkowie odbędzie się walka o Puchar Gminnej Ligi Piłki Nożnej 2013 pod patronatem Wójta Gminy Malanów - Gerarda Krzeszewskiego. Udział w niej wezmą drużyny uczestniczące w GLPN. Od 17.00 przeniesiemy się znowu do Malanowa, gdzie oficjalnie rozpocznie się świętowanie.

O godz. 18.30 pod patronatem Turek.net.pl zostaną przeprowadzone konkurencje sportowe dla dzieci i dorosłych. Już o godz. 19.00 na scenie pojawi się kultowy zespół Lombard, znany m.in. z takich hitów jak „Szklana pogoda” czy „Przeżyj to sam”. Nie trzeba także przedstawiać Sylwii Grzeszczak, która niepodzielnie króluje na listach przebojów. Artystka wejdzie na scenę o godz. 20.30. Po koncertach będzie można jeszcze pobawić się na dyskotece, która potrwa do godz. 3.00 nad ranem.

reklama

Niedziela będzie dniem poświęconym na uroczystości dożynkowe, choć nie tylko. O godz. 19.00 publiczność rozbawi do łez Kabaret pod Wyrwigroszem. O godz. 20.30 zagra doskonale znany Bayer Full, prawdziwa legenda muzyki disco-polo. Nie zabraknie gier, zabaw i konkursów dla dzieci, będzie można także bezpłatnie zmierzyć sobie ciśnienie i poziom cukru we krwi. O godz. 22.15 będziemy świadkami pokazu sztucznych ogni, jednak na tym impreza się nie zakończy, gdyż do godz. 1.00 w nocy potrwa zabawa taneczna.

Nie można zaprzeczyć, że na malanowskiej scenie pojawią się gwiazdy znane nam  dotąd głównie ze szklanych ekranów. Organizatorzy tegorocznej edycji Dni Malanowa postarali się, by mieszkańcy  tejże gminy, jak i całego poiwatu, zakończyli wakacje w wielkim stylu. Czy naprawdę tak będzie? Zapraszamy wszystkich, by przekonali się o tym w dniach 28 sierpnia-1 września na boisku przy ul. Parkowej w Malanowie.

M.A.

Podobne artykuły

Dni Tuliszkowa: Jadło od sołectw, atrakcje dla...

Dni Tuliszkowa: Jadło od sołectw, atrakcje dla...

16-06-2019
Boys oraz Sylwia Grzeszczak już w czerwcu....

Boys oraz Sylwia Grzeszczak już w czerwcu....

20-03-2019
Grzeszczak, IRA, Happysad i 4 Szmery. Dni Turku...

Grzeszczak, IRA, Happysad i 4 Szmery. Dni Turku i...

16-06-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama