sobota 25 września 2021

Aureli, Kamila, Kleofasa

14°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Zostań ratownikiem WOPR

Zostań ratownikiem WOPR
 

Już w najbliższą sobotę, 14 września, odbędzie się spotkanie osób, które chcą zostać ratownikiem WOPR. Kurs organizuje instruktor WOPR Józef Ścibor.

Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe przez swą długoletnią pracę przygotowuje i doskonali standardy szkolenia ratowników i techniki udzielania pomocy ludziom potrzebującym w wodzie.

reklama

Bycie członkiem WOPR, następnie ratownikiem pozwala rozwijać umiejętność pływania oraz wykorzystać ją do niesienia pomocy, dlatego zapraszamy serdecznie wszystkie osoby, które chcą podwyższać własne kwalifikacje i kompetencje, zdobyć ciekawą pracę, a przede wszystkim ratować ludzkie życie na kursy organizowane przez doświadczonego instruktora WOPR Pana Józefa Ścibora.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się w najbliższą sobotę (tj. 14.09.2013 r.), o godzinie 10:00, na Krytej Pływalni w Turku, ul. Sportowa 8a. Prosimy o zabranie stroju do pływania.

Podobne artykuły

Dzień Ratownika: Podziękowania za wieloletnią...

Dzień Ratownika: Podziękowania za wieloletnią pracę...

30 czerw.
Działania profilaktyczne nad zbiornikiem Przykona

Działania profilaktyczne nad zbiornikiem Przykona

18-07-2019
Wideo: III Indywidualne Mistrzostwa Miasta...

Wideo: III Indywidualne Mistrzostwa Miasta Turku i...

03-05-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama