Powrót komediowych wieczorów w Przystani. Już w piątek Stand-up!

czwartek 16 września 2021

Jagienki, Kamili, Korneliusza

22°C słabe opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

Co przyniesie nam weekend?

Co przyniesie nam weekend?
 

Jesienne weekendy wcale nie muszą być nudne! Prezentujemy listę imprez i wydarzeń kulturalnych, które w nadchodzące dni będą alternatywą dla tych, którzy nie chcą bezczynnie siedzieć w domu. Co będzie się działo?

14 września, Hala Sportowa przy Gimnazjum nr 2

reklama

W Turku rozpoczną się zawody ligowe w wyciskaniu wielokrotnym sztangi. W czterech konkurencjach rywalizować ze sobą będą zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Gwiazdą imprezy będzie Emil Kaleński, mistrz kulturystyki, nasz reprezentatnt na Mistrzostwach Świata Juniorów. Na pewno będzie to ciekawe widowisko, na które serdecznie zapraszamy!

14-15 września, Plac Wojska Polskiego

W sobote od godz. 16.00 w Parku Miejskim im. Żerminy Składkowskiej oraz na terenie rynku po raz kolejny odbędzie się Festiwal Mehofferowskie Klimaty. Podczas imprezy będzie można oglądać pokazy dawnej mody, posłuchać Piotra Karpienia i Joanny Kwaśnik, skorzystać z usług pocybuta i dokonać zakupów podczas tradycyjnego jarmarku.

reklama

15 września, Tarnowski Młyn

Mieszkańcy wsi Tarnowski Młyn zapraszają do wzięcia udziału w „Święcie Ziemniaka”, podczas którego będzie można skosztować wielu potraw z ziemniaków, zobaczyć występy lokalnych artystów i wziąć udział wielu konkursach. Impreza rusza o godz. 14.00.

Mamy nadzieję, że oferta, na pewno skromniejsza niż prezentowaliśmy we wakacje, jednak przypadnie naszym Czytelnikom do gustu i w weekend nikt nie będzie narzekał na nudę!

M.A.

Podobne artykuły

Pierwszy weekend wakacji a już jest w czym...

Pierwszy weekend wakacji a już jest w czym wybierać!...

25 czerw.
Nie masz pomysłu na ostatni weekend wakacji?...

Nie masz pomysłu na ostatni weekend wakacji? Zobacz,...

29-08-2019
Imprezowy zawrót głowy już w ten weekend....

Imprezowy zawrót głowy już w ten weekend. Będzie...

23-05-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama