wtorek 11 sierpnia 2020

Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

reklama

Młynarczyk żąda przeprosin

Młynarczyk żąda przeprosin
 

Obecny na sobotnim wystąpieniu Jarosława Kaczyńskiego w Turku, Dariusz Młynarczyk czuje się urażony uwagą Błażeja Spychalskiego - Radny Sejmiku Województwa Wielkopolskiego z PiS. Lider PO żąda teraz przeprosin.

- Radny sejmiku Błażej Spychalski (PiS) podczas wizyty J. Kaczyńskiego w Turku 28.09.2013 r. naruszył moją cześć i dobre imię – oświadcza Dariusz Młynarczyk (PO), który był obecny na spotkaniu z prezesem Prawa i Sprawiedliwości.

reklama

Młynarczyk na swoim facebook-owym profilu obśmiał pisemną formę zadawania pytań, które publiczność chciała zadawać Kaczyńskiemu. Spychalski podczas wiecu, na którym przeważająca ilość osób była w wieku dalekim od „fejsbukowego”, zwrócił na ten fakt uwagę, używając przy tym słów „Dariusz Młynarczyk, były starosta turecki z Platformy Obywatelskiej, skazany prawomocnym wyrokiem sądowym …”.

- Informacja o skazaniu jest oczywistym kłamstwem. Radny Prawa i Sprawiedliwości poniżył mnie tym samym w oczach opinii publicznej - pisze w swoim oświadczeniu Dariusz Młynarczyk. - Nigdy nie zostałem sądownie skazany. Nie toczy się przeciwko mnie żadne postępowanie sądowe – podkreśla.

Lider powiatowych struktur PO domaga się od Spychalskiego sprostowania tej informacji oraz opublikowania przeprosin we wszystkich lokalnych portalach elektronicznych oraz tygodniku Echo Turku.

Młynarczyk żąda przeprosin

Podobne artykuły

Wideo: Konferencja posła Nowaka pod znakiem...

Wideo: Konferencja posła Nowaka pod znakiem...

20 lt.
Wideo: Poseł Tomasz Nowak jednym z...

Wideo: Poseł Tomasz Nowak jednym z najaktywniejszych...

27-06-2019
Wideo: Wybory do PE i sprawy oświaty na...

Wideo: Wybory do PE i sprawy oświaty na konferencji...

23-03-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama