czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

Marketowe wojny. Dają ulotkę, dają i w gębę

Marketowe wojny. Dają ulotkę, dają i w gębę - foto: freeimages.com / Davide Guglielmo
foto: freeimages.com / Davide Guglielmo 

Nie tak dawno temu w lokalnych mediach pojawiły się wypowiedzi burmistrza Czapli przekonującego, że Turek nie jest wcale w jakimś szczególnym stopniu miastem marketów, bo razem mają one mniej powierzchni niż solidne konińskie Ferio. Skoro tak, to jak wytłumaczyć fakt, że lokalne obiekty handlowe walczą o klienta do tego stopnia, że pracujące dla nich osoby decydują się nawet na rękoczyny.

Turkowianie, którzy podczas jednego w weekendowych popołudni robili akurat zakupy w jednym z turkowskich obiektów handlowych (nazwijmy go „marketem nr 1”) mogły być świadkiem niecodziennego zdarzenia. Oto bowiem pod tym marketem pojawiał się grupa osób, które reklamowały całkiem inny sklep wielkopowierzchniowy. Ten fakt szybko zaniepokoił pracowników pierwszego ze wspomnianych marketów, a na przyległym do niego parkingu pojawił się ochroniarz, który wyjaśnił przybyłym, że powinni opuścić teren na który weszli. Reklamujący faktycznie wyszli z parkingu, ale ulotki „marketu nr 2” zaczęli rozdawać niedaleko, na przyległym do parkingu chodniku.

reklama

Taki obrót spraw nie spodobał się jednemu z pracowników „marketu nr 1” (najprawdopodobniej kierownikowi, jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć), który wyszedł zirytowany na spotkanie grupce ludzi, reklamującej konkurencję. Pomiędzy osobami tymi doszło do kłótni, w czasie której jeden z mężczyzn zajmujących się rozdawaniem ulotek uderzył w twarz reagującego na to mężczyznę.

Na miejsce zdarzenia przybyli policjanci, którzy przeprowadzili stosowne czynności. Pokrzywdzony, który doznał lekkiego uszkodzenia ciała, będzie mógł teraz dochodzić swoich praw poprzez wniesienie oskarżenia prywatnego.

AW

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Turek: 18-latek ukradł skarpety. Grozi mu do 5...

Turek: 18-latek ukradł skarpety. Grozi mu do 5 lat...

23-07-2018
Turek: Policjanci zatrzymali złodzieja...

Turek: Policjanci zatrzymali złodzieja elektronarzędzi

19-02-2018
Tuliszków: Motocyklista ucierpiał w zderzeniu...

Tuliszków: Motocyklista ucierpiał w zderzeniu przy...

04-09-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama