środa 27 stycznia 2021

Anieli, Juliana, Przemysława

reklama

Tragedia na Osiedlu Wyzwolenia. Nie żyje 9-latek. Brat zabrany do szpitala

Tragedia na Osiedlu Wyzwolenia. Nie żyje 9-latek. Brat zabrany do szpitala - foto: Archiwum Turek.net.pl
foto: Archiwum Turek.net.pl 

Do tragedii doszło w południe we wtorek 31 grudnia 2019 r. w jednym z mieszkań na Osiedlu Wyzwolenia 2 w Turku, gdzie śmierć poniósł 9-letni chłopczyk. Taką informację potwierdza rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Koninie w rozmowie z redakcją Turek.net.pl.  

Jak informuje prokurator Aleksandra Marańda – „Doszło do tragedii w której śmierć poniósł 9-letni chłopiec. Na miejscu przeprowadzane są oględziny w celu zabezpieczenia śladów i dowodów przestępstwa. Pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora.”

reklama

Aktualizacja 18.25: Po ponownym kontakcie z rzecznikiem Prokuratury Okręgowej w Koninie, prokurator Aleksandra Marańda poinformowała, że oprócz śledczych na miejsce zdarzenia przybył także biegły medycyny sądowej. Na środę 1 stycznia 2020 r. około południa zaplanowano przeprowadzenie sekcji zwłok, która powinna wykazać przyczynę zgonu 9-latka.

Na chwilę obecną nie wiadomo kiedy i w jakim charakterze zostanie przesłuchany 19-letni brat ofiary.

Najnowsze ustalenia prokuratury: https://www.turek.net.pl/policja/28153-wideo-prokuratura-9-letni-adas-zostal-zabity-nozem-maciej-j-zatrzymany-grozi-mu-

reklama

Wg nieoficjalnych informacji wiadomo, że chłopiec w domu przebywał z babcią i 19-letnim bratem. Także z nieoficjalnych informacji wynika, że 9-latek miał kilka ran kłutych brzucha i klatki piersiowej, natomiast 19-latka przewieziono do Szpitala w Turku w celu obserwacji psychologicznej. 

Z nieoficjalnych ustaleń dziennikarzy RMF24 wynika, że 9-latek miał się pokłócić ze swoim 19-letnim bratem o dostęp do komputera. Starszy z braci miał zadać młodszemu kilka ciosów nożem. Mimo podjętej reanimacji, 9-latka nie uratowano.

źródło: Prokuratura Okręgowa w Koninie/ RMF24.pl / inf. własne

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22
Tragedia na Osiedlu Wyzwolenia. Nie żyje 9-latek. Brat zabrany do szpitala

Podobne artykuły

Finał sprawy o bratobójstwo. Maciej J. był...

Finał sprawy o bratobójstwo. Maciej J. był...

26-11-2020
Porachunki czy chęć zysku?

Porachunki czy chęć zysku?

30-10-2020
Kolejna tragedia na Wyzwolenia. 41-latek...

Kolejna tragedia na Wyzwolenia. 41-latek wyskoczył z...

20-09-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama