piątek 07 października 2022

Krystyna, Marii, Marka

9°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Antosik i Grzelka w Zarządzie LPS

Antosik i Grzelka w Zarządzie LPS
 

Młode, zdolne, wykształcone, ale też już z doświadczeniem życiowym osoby zostały nowymi członkami Zarządu Stowarzyszenia Lokalne Porozumienie Samorządowe. Tak postanowiło Walne Zgromadzenie LPS, które obradowało w piątkowe popołudnie 21 kwietnia w restauracji Eden.

Stowarzyszenie Lokalne Porozumienie Samorządowe istnieje od 2012 roku. Skupia przedstawicieli różnych środowisk, zawodów i poglądów, ale łączy ich podobne widzenie potrzeb lokalnych społeczności w poszczególnych gminach powiatu tureckiego.

reklama

W piątkowe popołudnie 21 kwietnia w restauracji Eden w Turku jego członkowie spotkali się na Walnym Zgromadzeniu. Oprócz kwestii natury formalnej, czyli złożenia sprawozdania z działalności Stowarzyszenia LPS za ubiegły rok przez prezesa Władysława Karskiego, członkowie postanowili uzupełnić wakujące miejsca w Zarządzie oraz Komisji Rewizyjnej.

Jednogłośną decyzją Walnego Zgromadzenia funkcje te objęli:

Katarzyna Grzelka na funkcję skarbnika Stowarzyszenia LPS.

Katarzyna Grzelka jest Absolwentką Politechniki Łódzkiej na Wydziale Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska. Ukończyła także Podyplomowe Studia Pedagogiczne. Ma doświadczenie samorządowe oraz zna specyfikę zarządzania w firmach handlowych, jest mieszkanką Malanowa.

Daniel Antosik na funkcję członka Zarządu LPS.

Daniel Antosik jest Absolwentem Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Obecnie odbywa Studia Podyplomowe na Politechnice Poznańskiej. Zawodowo pracuje, jako specjalista ds. zarządzania jakością w Geberit Produkcja. Pełni funkcję Radnego Rady Gminy Brudzew. Pasjonat kolarstwa w każdej postaci, również, jako czynny uczestnik amatorskich wyścigów kolarskich i wypraw rowerowych.

Ponadto Walne Zgromadzenie wybrało do Komisji Rewizyjnej Agnieszkę Gawron, mieszkankę gminy Dobra, która jest Kierownikiem Personalnym HR w Konimpex Sp. z o.o.

reklama

W podsumowaniu Walnego Zgromadzenia prezes Karski zwrócił się z apelem, w którym zaprasza do współdziałania zarówno ludzi młodych z inicjatywą, ale również osoby z doświadczeniem. Zadeklarował ponadto, że LPS zabiega i zabiegać będzie o współpracę z każdym, dla kogo istotna jest poprawa warunków życia i funkcjonowania mieszkańców naszego miasta Turku i gmin powiatu tureckiego. Wyraził przekonanie, że nikomu, kto mieszka w Turku i powiecie tureckim te sprawy nie są i nie powinny być obojętne.

Władze Stowarzyszenia Lokalne Porozumienie Samorządowe:

Zarząd:

Prezes – Władysław Karski

Wiceprezes – Krystian Krawczyk

Wiceprezes – Krystyna Szkudlarek – Graczyk

Sekretarz – Anna Szczepocka

Skarbnik – Katarzyna Grzelka

Członek Zarządu – Paweł Paruszewski

Członek Zarządu – Daniel Antosik
 

Komisja Rewizyjna:

Przewodniczący – Andrzej Wojtkowiak

Sekretarz – Anita Smolińska

Członek Komisji – Agnieszka Gawron

materiał nadesłany

2
3

Podobne artykuły

Wybory 2018: Bińkowski pokona Antosika?...

Wybory 2018: Bińkowski pokona Antosika? NIEZALEŻNI...

19-09-2018
Wybory 2018: LPS i RiP startują razem

Wybory 2018: LPS i RiP startują razem

13-09-2018
Pochwała politycznej głupoty

Pochwała politycznej głupoty

01-03-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama