poniedziałek 06 lipca 2020

Dominiki, Jaropełka, Łucji

reklama

Raport PSSE w Turku na dzień 26 marca w związku z COVID-19. W Kaliszu 7 przypadków zarażenia

Raport PSSE w Turku na dzień 26 marca w związku z COVID-19. W Kaliszu 7 przypadków zarażenia
 

Wg opublikowanego dziś tj. 26 marca br. raportu o stanie zagrożenia koronawirusem w powiecie tureckim Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Turku informuje, że na dzień 26 marca 2020 godzinę 14.30 w związku zagrożeniem COVID-19 nie ma osób zarażonych koronawirusem na terenie powiatu tureckiego. 

W Kaliszu zamknięto szpital wojwódzki.

Decyzją Sanepidu Wojewódzki Szpital Zespolony w Kaliszu zostaje zamknięty. W kwarantannie jest 22 pacjentów oraz 14 osób personelu. To efekt zgodnu jednego z pacjentów szpitala u którego wykryto po trzech dniach pobytu w szpitalu zakażenie koronawirusem COVID-19.  Łącznie w Kaliszu jest potwierdzonych 7 zakażeń koronawirusem.

reklama

Raport PSSE Turek na dzień 26 marca

Wg danych przekazanych przez PSSE w Turku z powodu podejrzenia koronowirusa COVID-19 na dzień 26.03.2020 jest objętych nadzorem epidemiologicznym 48 osób. To spadek o 6 osoby w stosunku do raportu z 25 marca br. Hospitalizowane są 4 osoby - to wzrost o jedną osobę. Poddanych kwarantannie jest 249 osób - to wzrost w porównaniu z raportem z 25 marca o 37 osób. Wzrost liczby objętych kwarantanną wynika z powrotu osób z zagranicy, którzy poddani są obowiązkowej kwarantannie domowej. PSSE informuje, że na dzień 26.03.2020 r. nie odnotowano dodatniego wyniku laboratoryjnego zarażenia COVID-19.  

Dane dla Województwa Wielkopolskiego
Jak informuje Wojewódzka PSSE w Poznaniu ogółem na terenie województwa wielkopolskiego na dzień 26.03.2020 jest zarażonych koronawirusem 62 osób - to wzrost o 12 osób w porównaniu do dnia wczorajszego. Dotychczas zmarły dwie osoby. Objętych nadzorem epidemiologicznym 4242 osób. Hospitalizowanych jest ogółem 74 osoby a poddanych kwarantannie 5722 osób w całej Wielkopolsce.

reklama

Co określają poszczególne pojęcia takie jak hospitalizacja czy nadzór epidemiologiczny wyjaśniamy tu:|
https://www.turek.net.pl/powiat/28636-hospitalizacja-nadzor-epidemiologiczny-kwarantanna-wyjasniamy-pojecia-z-raportow

Podobne artykuły

Nowe 8 zakażeń koronawirusem i jeden...

Nowe 8 zakażeń koronawirusem i jeden ozdrowieniec w...

z dzisiaj
Kolejne 13 nowych zakażeń w powiecie. W Sun...

Kolejne 13 nowych zakażeń w powiecie. W Sun Garden...

z wczoraj
Kolejny duży wzrost zakażonych SARS-CoV-2. W...

Kolejny duży wzrost zakażonych SARS-CoV-2. W sobotę...

4 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama