Zbiórka dla OSP Międzylesie. Jest 45% Pomagamy!!!

środa 27 maja 2020

Amandy, Jana, Juliana

reklama

Raport PSSE w Turku na dzień 30 marca w związku z COVID-19. Kolejna ofiara w Wielkopolsce

Raport PSSE w Turku na dzień 30 marca w związku z COVID-19. Kolejna ofiara w Wielkopolsce
 

Wg opublikowanego dziś tj. 30 marca br. raportu o stanie zagrożenia koronawirusem w powiecie tureckim Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Turku informuje, że na dzień 30 marca 2020 godzinę 14.00 w związku zagrożeniem COVID-19 jest jedna osoba zarażona koronawirusem z terenu powiatu tureckiego. 

Wg danych przekazanych przez PSSE w Turku z powodu podejrzenia koronowirusa COVID-19 na dzień 30.03.2020 jest objętych nadzorem epidemiologicznym 7 osoby. To spadek o 6 osoby w stosunku do raportu z 29 marca br. Hospitalizowanych jest 5 osób. Poddanych kwarantannie jest 294 osoby - to spadek w porównaniu z raportem z 29 marca o 40 osób. PSSE informuje, że na dzień 30.03.2020 r. jest jedna osoba z dodatnim wynikiem SARS-CoV-2 i przebywa w szpitalu w Kaliszu (kobieta w średnim wieku z pow. tureckiego, w stanie dobrym przebywa w szpitalu, miała kontakt z osobą zakażoną)..  

reklama

Dane dla Województwa Wielkopolskiego
Jak informuje Wojewódzka PSSE w Poznaniu ogółem na terenie województwa wielkopolskiego na dzień 30.03.2020 jest zarażonych koronawirusem 113 osób. Dotychczas zmarły trzy osoby. Objętych nadzorem epidemiologicznym 5 866 osób. Hospitalizowanych jest ogółem 85 osób a poddanych kwarantannie 10 063 osób w całej Wielkopolsce.

Co określają poszczególne pojęcia takie jak hospitalizacja czy nadzór epidemiologiczny wyjaśniamy tu: https://www.turek.net.pl/powiat/28636-hospitalizacja-nadzor-epidemiologiczny-kwarantanna-wyjasniamy-pojecia-z-raportow

Podobne artykuły

Gdzie oraz jak wyrzucić zużyte maseczki i...

Gdzie oraz jak wyrzucić zużyte maseczki i rękawiczki

z wczoraj
Testy przesiewowe na obecność koronawirusa u...

Testy przesiewowe na obecność koronawirusa u...

z wczoraj
Kolejne dary dla Ratowników Pogotowia....

Kolejne dary dla Ratowników Pogotowia....

24 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama