sobota 31 lipca 2021

Ignacego, Lodomiry, Romana

21°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Siódmy przypadek zakażenia koronawirusem w powiecie.

Siódmy przypadek zakażenia koronawirusem w powiecie.
 

Według opublikowanej dziś aktualizacji Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu na temat stanu zagrożenia COVID-19 dziś, tj. 3 czerwca 2020 zarejestrowano siódmy przypadek zakażenia koronawirusem w powiecie tureckim.

Dziś WUW potwierdza 18 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Wielkopolsce w tym jeden z przypadków dotyczy mieszkanki naszego powiatu. Z raportu WUW dowiadujemy się, że dodatni wynik testu na SARS-CoV-2 wykazano u 39-letniej kobiety z powiatu tureckiego, która nie jest hospitalizowana - przebywa w izolacji domowej. Od poniedziałku do dziś powiat turecki był wolny od zakażeń w związku z wyzdrowieniem wszystkich 6 dotychczas stwierdzonych osób chorych na COVID-19.

reklama

Wg porannego raportu WUW w Wielkopolsce do tej pory odnotowano 2206 przypadków zakażeń koronawirusem, w tym 154 osoby zmarły, a 1319 wyzdrowiało. 

źródło: Wielkopolski Urząd Wojewódzkiego w Poznaniu

Siódmy przypadek zakażenia koronawirusem w powiecie.

Podobne artykuły

Mobilny punkt szczepień już w niedzielę w...

Mobilny punkt szczepień już w niedzielę w Obrzębinie

29 lip.
Uwaga! Zmiana organizacji ruchu w Malanowie!

Uwaga! Zmiana organizacji ruchu w Malanowie!

17 lip.
Mobilny Punkt Szczepień w Malanowie już w...

Mobilny Punkt Szczepień w Malanowie już w najbliższą...

15 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama