piątek 10 lipca 2020

Filipa, Sylwany, Witalisa

reklama

Trzy nowe przypadki zakażenia koronawirusem w powiecie?

Trzy nowe przypadki zakażenia koronawirusem w powiecie?
 

Według opublikowanej dziś tj. 25 czerwca 2020 roku aktualizacji Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu na temat stanu zagrożenia COVID-19 zarejestrowano dwa nowe zakażenia koronawirusem w powiecie tureckim. Nie wiadomo czemu informacja z WUW nie uwzględnia kobiety, pracownika z Sun Garden.

Na dzień 25 czerwca (dane z godz. 11.00) WUW potwierdza 11 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Wielkopolsce w tym dwa dotyczą mieszkańców naszego powiatu. Z raportu WUW dowiadujemy się, że dodatni wynik testu na SARS-CoV-2 wykazano u dwóch mężczyzn w wieku 68 i 41 lat.  Obaj mężczyźni przebywają w izolacji domowej. Co dziwne, raport nie uwzględnia kobiety, u której Sanepid w Turku potwierdza dodatni wyniki testu na SARS-CoV-2. Kobieta pracująca dotychczas w Sun Garden przebywa już na oddziale zakaźnym w szpitalu w Koninie.

reklama

Wg stanu na 25 czerwca w Wielkopolsce do tej pory odnotowano 2518 przypadków zakażeń koronawirusem, w tym 171 osób zmarło, a 1882 wyzdrowiało. Hospitalizacji podlega 116 osób, 3403 jest w kwarantannie a wobec 115 nadzór epidemiologiczny. 

Trzy nowe przypadki zakażenia koronawirusem w powiecie?

Podobne artykuły

Trzy nowe zakażenia koronawirusem w powiecie...

Trzy nowe zakażenia koronawirusem w powiecie tureckim.

z dzisiaj
Dziesięć nowych zakażeń koronawirusem...

Dziesięć nowych zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 w...

z wczoraj
Bilans testów w Malanowie: pobrano 3913 wymazy,...

Bilans testów w Malanowie: pobrano 3913 wymazy, w...

z wczoraj

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama