piątek 10 lipca 2020

Filipa, Sylwany, Witalisa

reklama

Kolejne trzy przypadki zarażenia koronawirusem w powiecie

Kolejne trzy przypadki zarażenia koronawirusem w powiecie - fot. google map
fot. google map 

Według opublikowanej dziś tj. 26 czerwca 2020 roku aktualizacji Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu na temat stanu zagrożenia COVID-19 zarejestrowano trzy nowe przypadeki zakażenia koronawirusem w powiecie tureckim.

Na dzień 26 czerwca WUW potwierdza 35 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Wielkopolsce w tym trzy z przypadków dotyczyą mieszkańców naszego powiatu. Z raportu WUW dowiadujemy się, że dodatni wynik testu na SARS-CoV-2 wykazano u dwóch kobiet w wieku 38 i 46 lat oraz u mężczyzny w wieku 41 lat. Zarażeni mieszkańcy powiatu są hospitalizowani w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Koninie. Nowe przypadki zakażenia potwierdza Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Turku.

reklama

Wg porannego raportu WUW w Wielkopolsce do tej pory odnotowano 2527 przypadków zakażeń koronawirusem, w tym 172 osób zmarło, a 1882 wyzdrowiało. Hospitalizacji podlega 102 osób, 3454 jest w kwarantannie a wobec 122 nadzór epidemiologiczny.

Kolejne trzy przypadki zarażenia koronawirusem w powiecie

Podobne artykuły

Trzy nowe zakażenia koronawirusem w powiecie...

Trzy nowe zakażenia koronawirusem w powiecie tureckim.

z dzisiaj
Dziesięć nowych zakażeń koronawirusem...

Dziesięć nowych zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 w...

z wczoraj
Bilans testów w Malanowie: pobrano 3913 wymazy,...

Bilans testów w Malanowie: pobrano 3913 wymazy, w...

z wczoraj

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama