czwartek 21 stycznia 2021

Agnieszki, Jarosława, Nory

reklama

Kolejne trzy przypadki zarażenia koronawirusem w powiecie

Kolejne trzy przypadki zarażenia koronawirusem w powiecie - fot. google map
fot. google map 

Według opublikowanej dziś tj. 26 czerwca 2020 roku aktualizacji Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu na temat stanu zagrożenia COVID-19 zarejestrowano trzy nowe przypadeki zakażenia koronawirusem w powiecie tureckim.

Na dzień 26 czerwca WUW potwierdza 35 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Wielkopolsce w tym trzy z przypadków dotyczyą mieszkańców naszego powiatu. Z raportu WUW dowiadujemy się, że dodatni wynik testu na SARS-CoV-2 wykazano u dwóch kobiet w wieku 38 i 46 lat oraz u mężczyzny w wieku 41 lat. Zarażeni mieszkańcy powiatu są hospitalizowani w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Koninie. Nowe przypadki zakażenia potwierdza Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Turku.

reklama

Wg porannego raportu WUW w Wielkopolsce do tej pory odnotowano 2527 przypadków zakażeń koronawirusem, w tym 172 osób zmarło, a 1882 wyzdrowiało. Hospitalizacji podlega 102 osób, 3454 jest w kwarantannie a wobec 122 nadzór epidemiologiczny.

Kolejne trzy przypadki zarażenia koronawirusem w powiecie

Podobne artykuły

Listy do redakcji: Młoda Lewica z Turku...

Listy do redakcji: Młoda Lewica z Turku zachęcała do...

19 st.
Obiekty sportowe w Turku z przedłużonym okresem...

Obiekty sportowe w Turku z przedłużonym okresem...

15 st.
Apel Starosty Tureckiego w sprawie akcji...

Apel Starosty Tureckiego w sprawie akcji #SzczepimySię

14 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama