czwartek 24 września 2020

Dory, Gerarda, Maryny

reklama

Dwie kobiety z dodatnim wynikiem na SARS-CoV-2.

Dwie kobiety z dodatnim wynikiem na SARS-CoV-2.
 

Według opublikowanej dziś, tj. 21 lipca 2020 roku aktualizacji Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu na temat stanu zagrożenia COVID-19 zarejestrowano 24 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Wielkopolsce. Wśród nowo zakażonych są osoby z powiatu tureckiego.

Na dzień 21 lipca WUW potwierdza 24 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Wielkopolsce, w tym dwa  przypadki dotyczą mieszkańców naszego powiatu. Z raportu WUW dowiadujemy się, że dodatni wynik testu na SARS-CoV-2 wykazano u dwóch kobiet w wieku 44 i 70 lat. Kobiety przebywają w izolacji domowej. Aktualnie na 21 lipca w powiecie zakażonych koronawirusem jest 196 osób.

Sytuacja na terenie powiatu tureckiego w dniu 20.07.2020r. Wg PSSE Turek związana z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19:
- Liczba osób objętych kwarantanną: 494
- Liczba osób hospitalizowanych: 9
- Liczba osób w izolatorium: 28
- Liczba osób objętych izolacją domową: 137
- Liczba osób z dodatnim wynikiem SARS-CoV-2 ogółem: 194
- Liczba osób wyleczonych: 25
- Liczba zgonów: 3

reklama

W Wielkopolsce, uwzględniając wspomnianą korektę raportu, do tej pory odnotowano 3476 przypadków zakażeń koronawirusem, w tym 190 osób zmarło, a 2383 wyzdrowiały..

Podobne artykuły

Pomoc dla rolników dotkniętych COVID-19....

Pomoc dla rolników dotkniętych COVID-19. Ostatnie...

z wczoraj
Koronawirus w turkowskim szpitalu. Zakażonych...

Koronawirus w turkowskim szpitalu. Zakażonych osiem...

16 wrz.
Kolejna ofiara koronawirusa w powiecie. Zmarł...

Kolejna ofiara koronawirusa w powiecie. Zmarł...

16 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama