wtorek 13 kwietnia 2021

Artemona, Justyny, Przemysławy

5°C całkowite zachmurzenie Pogoda na kolejne dni »
reklama

Z wdzięczności dla kadry Szpitala w Turku

Z wdzięczności dla kadry Szpitala w Turku
 

Pan Benedykt Bródka, przedsiębiorca z Poznania, w dowód wdzięczności za uratowanie życia przez zespół medyków z SP ZOZ w Turku podczas leczenia COVID-19 odwiedził w czwartek 25-go lutego szpital i przekazał dary dla kadry Oddziału Ortopedii i Traumatologii Ruchu.

Żadnymi przedmiotami nie jestem w stanie wyrazić mojej wdzięczności, dlatego jeszcze raz serdecznie dziękuje za prześwietną opiekę, której tutaj doświadczyłem. Jestem niezmiernie zadowolony z pobytu w waszym szpitalu – powiedział Pan Benedykt nie kryjąc przy tym wzruszenia. Pacjent z ciężkimi objawami COVID-19 trafił do szpitala w Turku, który wówczas był szpitalem covidowym. Jego stan był na tyle ciężki, że nie pamięta jak się wtedy czuł.

reklama

Wówczas, ze względu na dużą ilość zachorowań, nie było wiele wolnych miejsc w wielkopolskich szpitalach dla pacjentów chorych na COVID-19. Pan Benedykt trafił jednak do Turku i według niego to właśnie turkowskim medykom zawdzięcza życie.

Wyleczony z choroby Benedykt Bródka w czwartek przekazał narzędzia do artroskopii stawów oraz ekspres do kawy dla personelu. Cała sytuacja pokazuje z jakim zaangażowaniem lekarze walczyli o życie każdego pacjenta.

materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Policyjna interwencja zakończyła przyjęcie...

Policyjna interwencja zakończyła przyjęcie weselne w...

11 kw.
Spokojny wielkanocny weekend w Turku i...

Spokojny wielkanocny weekend w Turku i powiecie....

6 kw.
Wystartowały szczepienia dla służb mundurowych...

Wystartowały szczepienia dla służb mundurowych z...

31 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama