sobota 15 czerwca 2024

Jolanty, Lotara, Wita

reklama

Jak wysłać świąteczną paczkę z Anglii do Polski?

Jak wysłać świąteczną paczkę z Anglii do Polski?
 

Według danych brytyjskiego urzędu statystycznego ONS w Anglii mieszka ponad milion Polaków. Jesteś jedną z tych osób i chcesz wysłać do swoich bliskich z Polski świąteczną paczkę z prezentem? Planujesz nadać modne ubrania lub jakieś lokalne produkty? Sprawdź, jak wysyłać paczki do Polski i oszczędzać.

Jak wysyłać paczki z Anglii do Polski?

reklama

Najlepszym rozwiązaniem w sytuacji, kiedy chcesz wysyłać paczki do Polski, jest skorzystanie z usług firmy kurierskiej. To najpewniejszy sposób, aby dotarła ona szybko i bezproblemowo. Jednak przed świętami warto pamiętać, że to gorący okres w branży i wiele osób chce wtedy wysłać prezent najbliższej rodzinie, przez co mogą one podróżować nieco dłużej. Dlatego najlepiej pomyśleć o tym wcześniej, by mieć pewność, że paczki dojdą na czas. Przesyłkę można nadać poprzez serwis online wybranej firmy lub w punkcie nadań, ale trzeba się liczyć z tym, że cena uzależniona jest od kursu walut. Paczkę wysyłaną za granicę możesz oczywiście dodatkowo ubezpieczyć i śledzić jej podróż do kraju. 

Czego nie można przesłać w paczce?

Czesto staramy się wymyślić coś wyjątkowego na prezent świąteczny dla najbliższych, jednak czasami może to stworzyć problem z jego transportem. Każda firma kurierska ma własny katalog wyłączeń obejmujący towary, których nie można nadawać. Przed wysłaniem paczki warto dla pewności zapoznać się z regulaminem wybranego kuriera. Powinna się w nim znajdować sekcja „towary wyłączone z przewozu”. Obejmuje ona listę wszystkich zabronionych zawartości, których nie możesz wysłać w przesyłce kurierskiej. Wśród standardowo zakazanych towarów znajdziesz między innymi żywe zwierzęta, tropikalne rośliny, materiały wybuchowe i rzeczy nielegalne. Możesz na niej również znaleźć często przedmioty o dużej wartości i żywność o krótkim terminie przydatności do spożycia.

Jak tanio wysłać paczkę?

W celu obniżenia kosztów wysyłki paczki do Polski możesz skorzystać z oferty platformy usług kurierskich Furgonetka. Serwis ten służy do tańszego nadawania paczek i umożliwia wysłanie ich z zagranicy do Polski za pośrednictwem wielu firm kurierskich. Ogromną zaletą platformy jest to, że możesz ubezpieczyć swoją wartościową przesyłkę nawet do 20 tys. zł. Z Anglii możesz wysłać nie tylko paczkę standardową, ale nawet taką do 40kg. Korzystając z serwisu Furgonetka paczkę nadasz w zaledwie 5 minut. Dodatkowo oszczędzasz pieniądze, bo oferuje ona bardzo konkurencyjne ceny.

Skorzystaj z serwisu Furgonetka i wysyłaj paczki z Anglii do Polski. Zarejestruj się na stronie https://furgonetka.pl/.

Redakcja Turek.net.plFB

redakcja@turek.net.pl

787 77 74 72

Podobne artykuły
Ciężki okres dla branży transportowej. Jakie...

Ciężki okres dla branży transportowej. Jakie są prognozy na 2024 i...

11 maj.
InPost Pay - zakupy online jeszcze szybsze i...

InPost Pay - zakupy online jeszcze szybsze i wygodniejsze

12 kw.
Zalety i wyzwania przesyłek paletowych: co...

Zalety i wyzwania przesyłek paletowych: co warto wiedzieć przed...

12 mrz.
Gminy z powiatu tureckiego na szarym końcu...

Gminy z powiatu tureckiego na szarym końcu rankingu dopłat do...

06-07-2023
Pasy transportowe - jakie mają zastosowanie?

Pasy transportowe - jakie mają zastosowanie?

21-08-2022
Wózek systemowy - co to jest i do czego służy?

Wózek systemowy - co to jest i do czego służy?

21-08-2022

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama